Triregol

peta1404

Ja by som sa chcela spýtať:v poslednom čase strašne mením náladu, raz sa smejem, niekedy som zase strašne rozzúrená, predtým som takéto stavy nemala, a v posledných troch mesiacoch nemám chuť na sex...môže to byť z Triregolu??Ďakujem za odpovede...pekný ďeň

qqq

lucik - tiež sa mi začali robiť metličky na nohách, okrem toho časté zápaly moč. mechúra aaa celulitída prišla - nemyslím že to robí vyslovene TRIREGOL -myslím že HAK ako taká je dosť svinstvo. Predpisujú ju, lebo na to na čo má pomáhať aj pomáha - neotehotnieš - ale tých vedľajších príznakov je cekom dosť.

clarita

pred tehotenstvom som brala tri-regol, pravidelne som od toho vracala...po porode som zacala znova brat tri-regol a sadol mi...podla mojej gynekologicky je to jedna z najlepsich antikoncepcii...ak to uzivate pravidelne, otehotniet sa neda..ak vam je zle, treba si dat predpisat nieco ine...

lucia96

prave som ju zacala brat a chcela by som sa spytat ze ked beriem tie hnede ci vtedy sa nemoze stat ze by som otehotnela

piskotka204

daja: no v podstate dost probleeeeeem,akoze si si to nevsimla ,chod radsej k lekarovi a radsej v uzivani tabletiek od zadu uz nepokracuj

daja.\

ahoj
mamjednu otazku ohladom tri-regolu. zacala som tabletky brat od zadu nevsimla som si to. je v tom nejaky problem?