Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hospitalizácia na psychiatrii? - vaše skusenosti alebo rady

Príspevok v téme: Hospitalizácia na psychiatrii? - vaše skusenosti alebo rady
toniejepodstatne

ahojte mam dost ťažke problemy. Navštevujem psychiatra a beriem aj AD. Liečim sa na silnú Socialnu fóbiu. Ale su tu i ine veci o ktorých môj psychiater zatial nevie ale chcem mu to už povedať lebo sa prestavam ovladať. Ide o to že mam sebevražebne myšlienky dost nutkave i v tejto chvili je mi strašne zle. Nechce sa mi žit už som par krat si stala na moste za zabradlim a snažila sa skočit dôvod prečo som to neurobila je ten že vyška bola priliš mala.... Mám vybrane už aj miesto len ten den neni naplanovany ale v skratových situaciach som važne ochotna to ukončit i bez rozmýšlania. Navyše trpim ešte sebepoškodzovanim ktoré tiež neviem ovladať. Mam ruky uplne dorezane od žiletky. Naši si to nevšimli. Mam strach že ak to poviem tomu psychiatrovi tak ma da hospitalizovať. Chcem sa vas len opýtať či mate vy neaké skusenosti ako to tam chodi alebo či by som s tou hospitalizaciou mala suhlasit. Za vaš názor vopred dakujem. Odpovedou by sme mi moc pomohli dakujem ešte raz.

majka s.

ahoj toniejepodstatne,
musim ti povedat, ze sebevrazedne myslienky som mala aj ja. dokonca som sa raz o to pokusila tym, ze som zjedla tabletky (netusim, ake to boli). nic sa mi nestalo... asi som ich zjedla malo. ide o to, ze som to psychiatricke povedala. povedala som jej, ze sa bojim ludi, ze sa bojim dokonca vlastnej rodiny. tiez mi dala na zaciatku AD, ale bolo mi zle, tak som jej povedala, ze ich brat nebudem. a do psychiatrickej liecebne ma neposlala. inak... neviem, ako tam je, lebo som tam este nebola. ved jej do kludne povedz. pokial mas 18 rokov, tak nik nema pravo nutit ta tam, kde ty nechces ist. teda ak nechces ist do psychiatrickej liecebne, tak proste nepojdes. ja uz mam 19, takze rozhodujem sa sama.

RNG

Koenzym Q10 je latka, ktoru telo vytraba v dost velkych mnozstvach. Nejak je zviazana s vyrobou energie.
S vekom jej mnozstvo v krvi klesa, hlavne pri pouzivani niektorych liekov na srdce.
Preto je rozumne pre jednotlivcov s nizkymi hladinami CoQ10 si ich doplnovat.
Vyroba energie dava telu schopnost operovat(tj. cinnost, imunita, regeneracia...)
Ked telo nema reakciu medzi ad. a prirodzenou hladinou telesneho CoQ10, nevidim dovod. preco by mala byt nejaka reakcia s dodamym potrebnym CoQ 10.

damian

RADOSTNA SPRAVA. Kozie mlieko a vyrobky uznavam aj ja. Je to totiz nieco celkom ine ako kravske zindustrializovane mlieko.

RNG

Damian, ja poznam lieky velmi malo.
Osobne ich neberiem a dokonca si nemyslim, ze ich vobec niekedy budem potrebovat.
Doplnkov, co ich funkciu nahradia je plno, a to vedci este nepresli ani cez 2% prirodnych latok vo vyskume ,maly zlomok toho je pouzivany v praxi.

damian

RNG, len viem, ze pri AD na baze MAO inhibitorov (mono-amin-oxidase) sa nesmu jest fermentovane jedla ako syry a vina. Ale vdaka bohu, ani jedno z tychto nie su doplnkami a syr je takmer 'otrava'.

RNG

Lencok 1. ziadne potravinove doplnky, teda ani vitaminy a mineraly nemaju kontraindikaciu(reakciu) na posobenie antidepresantov, s vynimkou grapefruitovej stavy a mozno lubovnika bodkovaneho(st Johns Wort).
Hovorim mozno, lebo dokaz na to som nenasiel nikde, len tvrdenia, ze to nesmies robit.Kedze lubovnik ma podobnu cinnost na neurotransmitery, ako mnohe SSTI, je to mozne a ja by som ich tiez neodporucil pouzivat naraz, pokial na to nebude dost literatury z mnohych zdrojov, ze sa to da robit.
Nedostatok vitaminov ,mineralov a roznych inych zivin prispieva k oslabeni funkcie tela, teda aj k nervovym funkciam,tj. priamo alebo nepriamo ovplyvnuje rozne nervove poruchy, vcitane depresie.

damian

Ak uvedene mineraly a vitaminy nie su v zozname zakazanych latok na letaciku, ktory mas v krabicke od AD, je to bezpecne. Pamataj, uvedene latky su mineraly a vitaminy. Blizsie sa mozes opytat na www.svz.szm.sk
www.svz.szm.sk
Je to stranka zalozena detskou lekarkou a spolupravuje s mnohymi SK lekarmi, co podporuju metabolicku medicinu.

lencok1

damian mozem k svojim ad, ktore uzivam rano vecer pridat aj vsetky tie spominane vitaminy a ziviny...ze by som to uzivala naraz a postupne ad vysadzovala

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.