Metaztázy v kostiach

RNG

Dost rycha pomoc na tie bolesti z kostnej rakoviny bola dosiahnuta branim 2 x 1.5 gramu cezium chloridu. Ucinok bol citit uz za 48 hodin.
To je silny alkalizator a alkalizovane rakovinne bunky uhynaju.

camica

dobry den moja mama mala nador prsnika taha sa to s nami dlhe roky.. momentalne ma vsak metastazy v stavcoch a mozno aj v mieche- lebo jej povedali ze jej vycistili aj spinalny kanal, dalej v plucach v plevre v peceni a v pankreasi..trpi neznesitelnymi bolestami chrbtice a z nej jej vystreluje do lavej ruky a obcas uz citi aj bolest v peceni. lavu ruku takisto nemoze plnohodnotne pouzit- nema silu v uchyte, nevie udrzat veci,nevie si zaviazat snurky nevie si ostrihat nechty, pouzivat pribor nedvihne pokrievku atd... viete nejako poradit? nieco nam odporucit?? Momentalne chodi na zometu-infuziu, a injekcie do boku a berie lieky : L-THYROXIN, LYRICA, MST CONTINUS 30mg, NOVALGIN, PARALEN, LOKREN, EFFENTORA 100mg,

PROSIM O RADU HLAVNE CO S BOLESTOU LEBO MAMKA PO NOCIACH NESPI NEVIE ANI LEZAT ANI SEDIET ZIADNA POLOHA UZ NIE JE DOBRA... VIETE NIEKTO O NIECOM ?? KLUDNE MA KONTAKTUJTE NA MAIL ...popripade aj nejake alternativne bio liecby a pod. DAKUJEM ZA POMOC

RNG

ked je tvoje telo natolko zamorene, ze sa v nom vytvara viac rakovinnych buniek ako staci znicit, aj po vyoperovani jedneho nadoru ci otraveni druhych sa vytvoria casom nove.
Nestaci nadory vyrezat, vypalit ci otravit, treba aj telo ocistit a posilnit v boji proti rakovinovym bunkam, ktore sa u kazdeho neustale vytvaraju.
Tema uz bezala(B-17, desatoro a ine)
Prostriedkov je hromada z prirody, obvykle radim graviolu, betaglukany, collostrum,na pluca specificky elagicku kyselinu,cistenie tela (enzymi, absorbenty ako aktivne uhlie, bentonity zeolity, hlavne vo forme, kde sa dostanu do kazdej bunky ako tekute zeolity), Samento, NAC,lapacho a ine.

simpson

Aky mate nazor na uzivanie Zeolitu? Je to ucinne? Moj oco sa lieci na rakovinu, mal nador na oblicke, tu mu vybrali, ma metastazy na plucach. Co myslite, co by mohlo pomoct? Ako je najlepsie ich odstranit? Momentalne uziva chemoterapiu.

tinus8

to zneprijemnenie ako si to nazvala, moze byt pre niekoho NADEJ!!! A keby som mala ja niekoho choreho alebo by som bola ja chora, tak urobim vsetko preto, aby som sa z toho dostala. Ten grep nemusi byt az tak neprijemny ;-)

kosa

Lea21,
presne tak.
naco mu zneprijemnovat ( vypadnute vlasy, absolutna celkova slabost, atd atd) zivot roznymi CHEMOTERAPIJAMI?..

kosa

ciro,
ludia sa fatalisti nerodia.
fatalistov z nas robi katolicka cirkev, potiazne religija vseobecne. bol tu tiez nedavno aj jeden taky ustredny vybor....
spada to viac to temy psychologija/psychyjatrija.

silviia

ciro, ale vacsina tych ucinnych metod musi byt i tak aplikovana lekarmi-naprc. injekcne vit C, alebo peroxid vodika,...

Lea21

a mozno ked je chory clovek uz na tom velmi zle, naco mu zneprijemnovat posledne dni roznymi grepovymi stavami a pod., ked uz to zrejme nema zmysel.. ja viem, nadej umiera posledna, ale.. naco ho trapit?