Introvert

Príspevok v téme: Introvert
tom

Ahoj,
chcem sa Vás spýtať aký máte názor na introvertov. Poznáte nejakého? ako s ním vychádzate? Keď už takýto človek nenarozpráva stáva sa z neho niekto "menejcenný"? Nik sa s ním nerozpráva, lebo on sám je tichý. Ale taktiež je to človek, ktorý má bohatý citový život, síce nedáva niektoré ( skoro žiadne ) veci najavo, ale predsa je v podstate taký ako ostatní. Máte podobného priateľa? Stránite sa stretnutiami s podobnými ľuďmi?

jaja

shakti aj ja ta mam rada...ano kazdy,prave preto hovorim,to prejde...ide v podstate o nieco co uz nemozem ovplyvnit nijako a co moze dost zmenit moj buduci zivot a ja musim len cakat....takze musim byt trpezliva:-(ale dakujem,ze mas zaujem

SHAKTI

ťak ťak.... a ked si mamca cosi vsimne,pozor na nu!! :-)
snazi sa aby sme podavali najlepsie vykony preto nas chova suchymi mesacnymi rozkami
:-DD

SHAKTI

mamca krasne!!!

jajka kazdy clovek ma niekedy slabu chvilku a nejde si to nevsimat,kedze ta mam rada..tak von s tym!!

mamca

V každom okamihu prítomnosti sme dokonalí...pretože vzhľadom na naše skúsenosti a možnosti sme sa rozhodli čo najlepšie.Až nové skúsenosti nám ukážu možnosť lepšieho rozhodnutia... Čo to je zlé rozhodnutie? A dobré? Vždy ide len o voľbu podľa vedomostí,vnímania v tomto okamhu.Všetko je to o pochopení a naplnení čistej vnútornej túžby.Nie mať,ale byť.

SHAKTI

My sami sa musime nakopnut=hnev je dobry,hnev pomaha! Nasrat sa sam na seba!
Nezotrvavat v bolesti a lutosti!
Ja neviem ja som taka..poviem si "do prdele,ze to nedokazem?? a just to dokazem!!"