Nechcem brat antikoncepciu

nika31313232

ak tak ja mam teraz v na konci roka17 aon ma za chilu 19 mame sa radi..ludia kolo mna maju uz o dost viacej skusenosti takze ja som rade ze to robim s nim apson z lasky a nie preto aby osm si mohla v skole porozpravat o otm kolko chalanom som mala na diskoteke

Lenka_

Gerda: Krem ma vysiel 190 Sk u nas, kapsule 260... Cize na 1 pohlavny styk cca 20 Sk...To je podla mna prijatelna cena.

Maja: Nie, netrapili. Sedela som nad knihami a trapilo ma, ze netusim ake je to niekoho drzat za ruku, pobozkat ho, pritulit sa k nemu. A samozrejme, ze ma lakali aj taketo veci:-) Ked to potom clovek vsetko prezije, vlastne si uvedomi, ze absolutne mu nic neuniklo, lenze mladost=pochabost. Aj ked vsetko je to samozrejme o zodpovednosti a ucte voci sebe a zivotnym hodnotam.

lilun

Envy ja som tiez brala yadinne a tiez som mala podobne stavy. Vyskusala som ine, a je to uz v poho. Proste ti asi nesadli.

envy

baby, viete mi poradit? beriem viac nez pol roka yadine, sadli mi ok, az na jednu vec- odkedy ich beriem, som strasne citliva, ba az precitlivela, hocico ma rozplace, mam depky a to kvoli blbostiam..strasne to zatazuje moj vztah s priatelom, lebo sa urazim, rozplacem za cokolvek.viete mi poradit? mam este nejaky cas pockat alebpo si dat tabletky vymenit alebo rovno ich prestat brat a prejst na kondomy&? aj ked tie sa priatelovi zdaju menej spolahlive ako tabletky..ale uz toto dalej nechceme zazivat..(viete si predstavit, ze mne rozplacu aj simpsonovci?!?!) pomoc..:(

Lenka_

Maja, absolutne nic v zlom, aj mne sa 16 zda malo, ale myslim ze zalezi od vyspelosti jedinca. Neviem preco hovoris, ze ju ma okaslat, tri roky je minimalny vekovy rozdiel. Niekedy aj "detske" lasky vydrzia. Samozrejme, druha vec je, ze sex je o obrovskej zodpovednosti. Ale netusim, ako hovoris, preco by si mala znicit organy pouzivanim muzskej barirovej ochrany a spermicidov????

maja000

nika...prepáč za výraz, ale doserieš si ženské orgány, stojí ti to zato používať nejaké sprostosti..ľudia okolo teba? a čo sa chceš rovnať im? len o toto ti ide?...moja,ak si s priateľom od 13 tak sama uznáš, že to bola detská láska...a ešte dávaj si pozor,aby ťa neokašľal,predsa má už tých 19 a ty si ešte maloletá a študentka...

Lenka_

Nika, ten pxarmatex je spermicidny krem alebo capiky, ktore mozes pouzivat spolu s kondomom na zvysenie jeho ucinnosti. Nie je to hormonalne. Iny sposob pre 16 rocne dievca neexistuje, kedze telieska a podobne veci su az pre zeny po porode. O tom pxarmatexe vsetko na www.pharmatex.sk