Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Slaba ejakulacia

maxatin

Tablety na zvětšení objemu semene - -odkaz odstránený- že som videl rozdiel už v niekoľkých dňoch ... Za mesiac, to už bol veľký rozdiel. Osobne som celkom spokojný s tímto produktom

lukers

Ahojte prosim poradte mi.nrjake cviky

Masturbujem denne a maam slaby vystrk a len mi to tak vytecie a mam malo ejakulantu.. Co mam robit?

akmenrach

Myslím, že s prostatou ani nie, o 2 mesiace budem mať 17 a myslím že na vek mám v pohode ejakuláciu, len by som chcel trošku lepšiu niečo ako "nadštandart". A tu bolo ničo o cvičeniach preto som sa pýtal.

akmenrach

Boli tu spomínané nejaké cvičenia od používateľa "kokos", kde by som ich našiel alebo aké si praktikoval ? možno by som ich chcel vyskúšať. Len raz som bol zatiaľ sokojný so svojím výstrekom pri masturbovaní. Možno je to kvôli tomu, že sa vžy sa spravím rýchlo....No chcel by som také kvalitné výstreky čo najviac a čo najďalej :)
Ďakujem..

kokos

cviky existuju jak na silu a mnozstvo ejakulatu tak na zvacsenie dlzky hrubky a erekcie ja osobne som cvicil vytrvalo a vysledok po6 mesiacoch cvicenia bol vysledok z 15 cm na dlzku 20.5 cm a z 3.5 hrubky na 5cm je myslim dost uspokojujuce a a o sile a mnozstve ejakulatu ami nevravim

babatinko

moj priatel mal asi pred polrokom problem so semennikmi.opuchli mu boleli ho a to co vystriekol bolo malo,veelmi malo(niezeby mi to vadilo.ked sa fajne vystrieka mam z neho radost ale toho bordelu potom vsade;)))ale spat k veci.takze to co vystriekol bolo malicko a HNEDE.odkladal doktora odkladal az kym sa mu to nevratilo do normalu.velmi sa totizto bal ze co mu to vlastne je. takze vlastne doteraz nevieme co bola pricina bolesti a hnedych kamosov..viete niekdo nieco?diki

ufonko

Neviem či ste už počuli o silnej ejakulacii. Ale ja keď vystreknem tak trvá to 5 min a je to dosť silné a bolestivé.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Slaba ejakulacia - Fórum - ZDRAVIE.sk