Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlamydie

Príspevok v téme: Chlamydie
mony

Zdravim vas, v aprili mi zistili chlamydie, brala som aj s partnerom antibiotika, no v auguste som bola na vysetrenie znovu a opat ich mam, tak mame dalsie antibiotika. planovali sme babatinko, ale toto nam pokazilo plany. je vobec sanca sa toho zbavit?je mozne otehotniet bez nasledkov na babatko? co pomaha?myslela som,ze jedny tabletky zaberu a budem zdrava. neviem ako som to dostala, verim partnerovi, mozno dajaky prekonany a nelieceni zapal.mate skusenosti? dakujem

RNG

Mony, ked mas podozrenie na zamorenie tela, su labaky, ktore vedia zistit zamorenie zo vzorky vlasov.
Inac zamorenie moze byt aj z roznych liekov....

lea

Len sa nevzdavaj. Ja som to tiez mala, este ako slobodna pred niekolkymi rokmi, liecili sme sa obaja antibiotikmi.Dnes som uz vydata (za ineho partnera) a mam dve zdrave deticky. Nemala som ziadne problemy s otehotnenim. Urcite, ze to nie je vhodne pocas obdobia, ked chces otehotniet, ale to nemusi byt prava pricina, preco Vam to doteraz nevyslo. Vyliecte sa a ak sa Vam stale nebude darit, skuste patrat dalej.Neboj, urcite sa to nakoniec vsetko dobre skonci.Vela stastia.

zlatovlaska

ajojka,mne robili ster z krcka len prvy krat/pred 2rokmi/,a zaroven bola brata krv.hned nam bol nasadeny doxyhexal,kontrola bola po 3mes/znova krv-poz./,potom asi 2mesiace bola brana krv kazde 2 tyzdne,aby dr.videla,co sa deje,najprv to vysoko stupalo,a potom to zacalo same klesat,az na nulu/potlacil to imun.syst./.potom bola kontr.kazde 3mes,a pisala som,raz neg,a raz poz.-to nas preantibiotikovali.musia sa brat dlhodobe antibiotika20dni,my sme vzdy dostali doxyhexal.nemozu sa ale brat castejsie ako raz za pol roka/rezistencia/.krv/serologicke vysetrenie na chlamydie-IgM,IgG/.nie som si ista,ale myslim,ze to nerobia "klasicke gynekologie"-/gynek.prveho kontaktu/,ale odborne gynekologie,ja som bola poslana svojim gynekologom na odbornu gyndu/liecba pohlavnych chorob a zapalov/,napr.v BB to je dr.Hilarova,tam musi byt doporucenie od gynek.prveho kontaktu.partnerovi sa testy nerobia,tam je 100%pravdepodobnost,ze je tiez pozitiv.,preto sa musite liecit spolu/nezab.kondom/.

RNG

Na intenzivne cistenie od zamorenia su doplnky (aj medikamenty=IV) chelacne(odmorenie od tazkych kovov) a enzymaticke cistenie(koncentrovane enzymi zo zivocisnych a rastlinnych zdrojov=pankreatin, bromelain, papain, serrapeptaza, nattokinaza...)

RNG

Na GSE zavolaj konatelku, ci ti ho vie zohnat.
Ja ho pouzivam max 2-3 tyzdne, ale pri "tvrdohlavych " rezistentnych bakteriach sa da pouzivat prakticky bez obmedzenia.

RNG

Mony, musis specifikovat, o ake skodliviny sa jedna.
Zamorenie tazkymi kovami, pesticidami, jedovatymi chemikaliami, sproduktmi travenia, bielkovinnymi zhlukmi, produktmi glykacie, cistenie jednotlivych organov a ich regeneracia atd.
Len tak vseobecne precistovanie-na to su zeleniny, ich cerstvo vytlacene stavy, niektore ovocia(menej sladke)a podobne.
Je to sice jemnejsie=pomalsie cistenie, nez intenzivne roznymi extraktami, ale mnoho ludi mu dava prednost.
Na intenzivne cistenie su metody specificke pre organy
Zily-cievy od tukovych nanosov=lecitin a antioxidanty, tiez B-6, B-12 a kyselina listova proti homocysteinu.
Na pecen je protokol dr Berksona.
Na ladviny su rozne caje, hlavne Chanca piedra.
Na creva su vlakniny, ako psylium, PH vyrovnavace a antioxidanty ako Triphala a samozrejme probiotika

Na pluca staci cerstvy vlhke vzduch a potlacenie kvasnych procesov(aspergily a pod vo zvyskoch natecenych do pluc z nosnych dutin) Oreganovy olej tam pomaha ako expektorant aj potlaca mikrobialne procesy.

mony

RNG-pozerala som vasu stranku, ale to GSE, ako odporucas, som tam nenasla.ako dlho by sa malo uzivat? a co odporucis na precistenie organizmu od vsetkych skodlivin, co mame v tele? dakujem

RNG

Co, tam vytlct rozne mikroby, vcitane chlamidii, branim GSE?
Ked mate zrejme nejaky problem, zalezi vam na tom ake mikroby ho sposobuju alebo na ich odstraneni?
Tak je to podstatne lacnejsie, niez drahe vysetrovania a neistota.

ajojka

zlatovlaska:dakujem za odpoved,ale aj tak by som chcela vediet ako vam tie testy robili,mne to robia vyterom z krcka,ale nijake hodnoty to neukazuje,a ty opisujes nejake hodnoty,tak chcem vediet,ci ti to robili z krvi alebo z coho.Popripade ako sa ten test vola,aby som mohlo o tom upozornit moju gynek.lebo ona pozna len ten test co robi mne.A u partnera nijake testy nikto nerobil a hned nasadili lieky. vdaka

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chlamydie - Fórum - ZDRAVIE.sk