Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nevládzem

Príspevok v téme: Nevládzem
nechcemžiť

Nechcem žiť! už nevládzem, som slabá na to aby som bojovala a chcela. Chcem zomrieť. Ale nechcem spáchať samovraždu, iba chcem aby ma Boh privolal k sebe :-( ak nemôžem byť šťastná prečo žijem? nechcem. Som škaredá, tučná, nikto ma nechce, ani ma nebude chcieť. A to už nezmením. Musím sa s tým zmieriť. Je tu veľa príspevkov o tom, každému ako ťažko je, ale už nechcem veriť že sa to zmení. V kuse som unavená, nevládzem nič robiť, som stále ospalá, nevládzem . . .
prepáčte že vás s tým otravujem :-(

spionka

sasenqa15@zoznam.sk napis mi tam ak chces:)ja uz teraz musim ist,ale zajtra sa ti urcite ozvem..cez email ti poviem vsetko blizsie,aj odkial som:))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.