Nevládzem

Príspevok v téme: Nevládzem
nechcemžiť

Nechcem žiť! už nevládzem, som slabá na to aby som bojovala a chcela. Chcem zomrieť. Ale nechcem spáchať samovraždu, iba chcem aby ma Boh privolal k sebe :-( ak nemôžem byť šťastná prečo žijem? nechcem. Som škaredá, tučná, nikto ma nechce, ani ma nebude chcieť. A to už nezmením. Musím sa s tým zmieriť. Je tu veľa príspevkov o tom, každému ako ťažko je, ale už nechcem veriť že sa to zmení. V kuse som unavená, nevládzem nič robiť, som stále ospalá, nevládzem . . .
prepáčte že vás s tým otravujem :-(

nechcemžiť

ja nechcem vôbec aby ma niekto ľutoval, myslíš že tu píšem preto, aby ste vy ostatní mi napísala, ó chuderka, nebuď taká, vydrž, aj my sa tak cítime, ja vôbec nechcem aby ma ľutovali. Ale keď vidím seba, je mi do plaču,vraj som pekná, a okolo nechcú veriť že práve ja som sama, ale som a som bola aj budem, a prečo? lebo som škaredá, ľudia sa mi otáčajú, ani neviem nadviazať s ľuďmi kontakty :-(

aga

jediny problem ktory tu ja vidim je,ze sa nemas rada.preco?pretoze si skareda?,pretoze si tucna?OMYL-tak to teda niesi!si nadherna.BOH ta stvoril podla seba.miluje ta a on si nezasluzi,aby si takto ponizovala jeho dielo.nemam pravdu?,nemyslis?
my vsetci sme ale raz taki ze stale nam nieco vadi a na nieco frfleme.ale ON to vyvazil,niekomu nieco ubral a na niecom mu pridal.skus sa nad tym zamysliet,hm?
tiez som mala kvoli svojim problemom tendencie takto zmyslat.a aj ked mi na mojom vyzore kadeco vadilo,povedala som si ze sa uz nebudem porovnavat s inymi,som proste origiinal.pokus sa o to tiez.a okrem toho mas krasne srdce,pretozze si vazis svoj zivot-nechces sa ho vzdat.VYBORNE:)A skus si to dotiahnut az tam ze si zacnes vazit samu seba.casom sa to zlepsi a ty budes hrda na to,kym si:)
este cakas?HOR SA DO TOHO!poobzeraj si svoje crty,najdi ktore sa ti pacia najviac a bud na ne hrda!no nezabudaj,ze krasa nespociva len v tom ako vyzerame,nie nie.krasa ide z vnutra.tes sa zo zivota,vyzaruj radost,nezabudaj na usmev,povzbud niekoho ke vidis ze to potrebuje.ani nevies ako takato krasa nesmierne pritahuje.naozaj:)
vela stastia

SHAKTI

presne tak...padnut poriadne na hubu a potom vstat,osetrit sa a ist zas dalej,usmievat sa..takto sa to robi...bojuje a nevzdava!
vzdavaju to iba slabosi!!Boh dal,Boh vezme,ked pride ten pravy cas!! clovek nie je boh a jeho zivot mu nepatri,ma ho iba zit,nie nan siahat!ale to vy nikdy nepochopite..vyberte sa na exkurziu,tam kde ludia,deti,ktori chcu zit a nemozu,umieraju v bolestiach bez nadeji na zivot,to by vam pomohlo..ste iba rozmaznane deti..vsetko je na vas,nik nepride,nebude vas lutovat,drzat,pomahat vam-pomozte si sami a nelutujte sa!
Si myslite,ze ini maju lahky zivot?? to hej..

SHAKTI

nie nemam ich po krk...som rovnaka ako oni,prezivam to co oni,ale nie som zbabelec a vzdy ked padnem nepacham hned samovrazdu...z jedneho jedineho dovodu- som zvedava na to co pride a vzdy cosi pride tomu verte..