musim to niekomu povedat a nemozem nikomu,kto ma pozna

Príspevok v téme: musim to niekomu povedat a nemozem nikomu,kto ma pozna
musim

..lebo by ma odsudili a mozno si ma prestali vazit. A mozno nie, ale naco riskovat.. Spoznala som sa s Nim. Pozname sa uz dlhsie. postupne sme sa spriatelili. Je zenaty,resp. rozideny("dokaz"-kazdy zije v inom meste uz niekolko rokov), je o 18 rokov starsi odomna. Vyborne si rozumieme,je to uzasny clovek. Strasne mi pomaha, je mojou oporou.. Ano, zacali sme si spolu, ale je to krasne. Nie je to klasicky vztah, sme priatelia, ktori si davaju to, co im chyba. Nehu,cas, priestor na vyrozpravanie.. Kedysi som podobne "vztahy" odsudzovala,to je pravda..Ale mne ten "nas" dava strasne vela. Neratam s tym, ze nas caka spolocna buducnost, ze sa kvoli mne rozvedie ani nic podobne. Vlastne to ani nechcem. Viem,ze na mna caka niekto iny.. Navyse, niekto by si myslel,ze "stary chlap si nabalil mladu babu, aby si nieco dokazoval a mal niekoho na sex a mlada potrebuje chlapa, ktory sa o nu "postara", ale u nas to tak vobec nie je.. nespali sme spolu, nic mi neplati, nic mi nedava(po hmotnej stranke). Keby som mala nejakych 15, nazvala by som to tak, ze sme spriaznene duse.. Nikto od toho druheho nic necaka, len si uzivame cas, ked mozme byt spolu. Strasne ma mrzi, ze to nikomu nemozem povedat.. vsetci by si mysleli, ze som naivna a tento muz ma len vyuziva. Ale vobec to tak nie je.. Kto nic podobne nezazil, nikdy to nepochopi.. Jednej osobe, ktora mi je velmi blizka,som len naznacila, ze mam takehoto kamarata a strasne mi vynadala, pritom absolutne nic nevie,ziadne podrobonosti, nic. bol to len naznak.. prestala sa so mnou rozpravat (aj ked len na pra hodin,ale predsa :))... Neviem si predstavit, ze by som vysla s pravdou von. Takto musim len klamat. A je mi z toho zle... Necakam, ze mi niekto nieco k tomu napise, i ked ma to urcite potesi, len som mala potrebu to povedat... Casto nad tym, nad sebou, nad nami rozmyslam, ale nemam pocit, ze by sme robili nieco zle... Mozno som divna. neviem... A ak Vas zaujima moj vek, tak vam poviem, ze mam nieco okolo 25... A On na svoj vek voooobec nevyzera...ale to pre mna vobec nie je dolezite.. Je pre mna osobnostou taky aky je..

musim

zuzalinka: dik za prispevok. A este dodam. Vsetko ma svoj vyvoj, nic v ludskych vztahoch nei je staticke, ze by sa to nevyvijalo. tento prispevok som pisala 15.9. odvtedy sa par veci zmenilo.. Pravda je, ze ho mam velmi rada ale za tychto okolnosti, ktore su, by bolo asi najlepsie odist. Lenze je to dost tazke.. Myslim,ze sa s nim o tom porozpravam a spolocne najdeme nejake riesenie..

nemusim

Zuzkalinka, ale ved musim nie je do toho muza zamilovana!!!! :)) Oni su len priatelia, nerata s tym, ze sa rozvedie a ani ich necaka spolocna buducnost! :)) necitas dobre! :)

zuzkalinka

musim
Zijem v jednej domacnosti uz takmer dva roky s muzom odo mna o 15rokov starsim..je sice rozvedeny ale v case ked som ho spoznala nebol, len nezil s manzelkou..ja mam 21 a nelutujem ani jednu sekundu stravenu s nim a vobec moje rozhodnutie..Nasla som v nom super priatela, neuveritelneho milenca, a vlastne vsetko v jednom...pomaha mi uplne vo vsetkom, v mojom rozvoji(nie hmotnom) a k tomu vsetkemu nieje mojej narodnosti..je Talian..tak si vies predstavit, ake nazory boli na zaciatku..lenze mna to netrapi, na buduci rok sa budeme brat a ja som ten najstastnejsi clovek na svete..
skus sa trocha uvolnit a hlavne nenechaj si rozkazovat do tvojho zivota, ma 25ci 15??? chapem, mamka je mamka, ale aj ona by ta mala trocha respektovat, nemyslis????

nemusim

ved to bolo jasne uz od zaciatku a baby ti to sem uz aj pisali, ze nejde len o priatelstvo! Hras sa zbytocne na svaticu! Staci si precitat cele toto tvoje vlakno! Si zamilovana do zenateho chlapa a podla mna mas dost velky problem. Skus polozit otazku :AKO TO RIESIT?
a neklam seba a ani citatelov tohto fora.