musim to niekomu povedat a nemozem nikomu,kto ma pozna

Príspevok v téme: musim to niekomu povedat a nemozem nikomu,kto ma pozna
musim

..lebo by ma odsudili a mozno si ma prestali vazit. A mozno nie, ale naco riskovat.. Spoznala som sa s Nim. Pozname sa uz dlhsie. postupne sme sa spriatelili. Je zenaty,resp. rozideny("dokaz"-kazdy zije v inom meste uz niekolko rokov), je o 18 rokov starsi odomna. Vyborne si rozumieme,je to uzasny clovek. Strasne mi pomaha, je mojou oporou.. Ano, zacali sme si spolu, ale je to krasne. Nie je to klasicky vztah, sme priatelia, ktori si davaju to, co im chyba. Nehu,cas, priestor na vyrozpravanie.. Kedysi som podobne "vztahy" odsudzovala,to je pravda..Ale mne ten "nas" dava strasne vela. Neratam s tym, ze nas caka spolocna buducnost, ze sa kvoli mne rozvedie ani nic podobne. Vlastne to ani nechcem. Viem,ze na mna caka niekto iny.. Navyse, niekto by si myslel,ze "stary chlap si nabalil mladu babu, aby si nieco dokazoval a mal niekoho na sex a mlada potrebuje chlapa, ktory sa o nu "postara", ale u nas to tak vobec nie je.. nespali sme spolu, nic mi neplati, nic mi nedava(po hmotnej stranke). Keby som mala nejakych 15, nazvala by som to tak, ze sme spriaznene duse.. Nikto od toho druheho nic necaka, len si uzivame cas, ked mozme byt spolu. Strasne ma mrzi, ze to nikomu nemozem povedat.. vsetci by si mysleli, ze som naivna a tento muz ma len vyuziva. Ale vobec to tak nie je.. Kto nic podobne nezazil, nikdy to nepochopi.. Jednej osobe, ktora mi je velmi blizka,som len naznacila, ze mam takehoto kamarata a strasne mi vynadala, pritom absolutne nic nevie,ziadne podrobonosti, nic. bol to len naznak.. prestala sa so mnou rozpravat (aj ked len na pra hodin,ale predsa :))... Neviem si predstavit, ze by som vysla s pravdou von. Takto musim len klamat. A je mi z toho zle... Necakam, ze mi niekto nieco k tomu napise, i ked ma to urcite potesi, len som mala potrebu to povedat... Casto nad tym, nad sebou, nad nami rozmyslam, ale nemam pocit, ze by sme robili nieco zle... Mozno som divna. neviem... A ak Vas zaujima moj vek, tak vam poviem, ze mam nieco okolo 25... A On na svoj vek voooobec nevyzera...ale to pre mna vobec nie je dolezite.. Je pre mna osobnostou taky aky je..

lubicar

sjella, trochu som tusila, ze mi na otazku neodpovies :),
sjella, ty sa skryvas za nickom :musim:? Pretoze musim ma tvoje meno v e-mail adrese.

lubicar

musim, no tak vidis. Chces, aby sa to uberalo k lepsiemu. Ubera sa to k lepsiemu... Spomen si, co si riesila. A netrep 2 na 3. kebyze si aspon k sebe samej uprimna, ale nie si. A este aj ostatnym mutis hlavy / vid ta baba predomnou - HA/ A ...Chudak chlap. A maj sa. Kedze MUSIS :))

musim

nikto netusi ako sa tento vztah bude vyvijat.. Ak uvidime ze to pre nas ma zmysel, tak s tym neico budeme robit.. a dost uz bolo dohadovani sa. Ako som pisala, necakala som od nikoho nijake prispevky. je pravda ze odvtedy, co som to sem napisala, sa par veci zmenilo... k dobremu, nastastie...

musim

nuz.. co sa tyka ozajstnej lasky. zazila som jednu ozajstnu. potom som vyse roka s nikym nedokazala byt..vlastne az doteraz A dik za prispevky, ale tato tema nie je o "dohadovani sa".. proste mas iny nazor. bodka. Myslim, ze uz bolo povedane vsetko z tvojej strany...

Nikpia

lubicar, ja ze pisem hovadiny? tak si precitaj to co pises ty a fakt nemoralizuj..sa robis ze si na urovni, na "vyske" ty kokiiii, hej to hej....len daj pozor aby si sa niekde nepotkol a nespadol, mohlo by ta to dost nepekne boliet!!! a ostatnym pekny den prajem

lubicar

ONO sa myli.
Co sa tyka jednostrannej lasky, tak je to OKI.
Ono sa myli v tom, ze je bezcharakterne si zacinat vztah so zadanym partnerom. Co na to povie ONO?

ono

pre Lubicar
"Ono" si nekladie za cieľ moralizovať. Ono sa pozerá na svet s toleranciou voči druhým a hlavne všetkým praje slniečko v duši a lásku v srdci. A pokladám akýkoľvek vzťah za možný. Ak sa dvaja majú radi na veku, pohlaví a rase nezáleži. To len "moralisti" vytvorili dogmy, ktorých sa nevedia zbaviť.