musim to niekomu povedat a nemozem nikomu,kto ma pozna

Príspevok v téme: musim to niekomu povedat a nemozem nikomu,kto ma pozna
musim

..lebo by ma odsudili a mozno si ma prestali vazit. A mozno nie, ale naco riskovat.. Spoznala som sa s Nim. Pozname sa uz dlhsie. postupne sme sa spriatelili. Je zenaty,resp. rozideny("dokaz"-kazdy zije v inom meste uz niekolko rokov), je o 18 rokov starsi odomna. Vyborne si rozumieme,je to uzasny clovek. Strasne mi pomaha, je mojou oporou.. Ano, zacali sme si spolu, ale je to krasne. Nie je to klasicky vztah, sme priatelia, ktori si davaju to, co im chyba. Nehu,cas, priestor na vyrozpravanie.. Kedysi som podobne "vztahy" odsudzovala,to je pravda..Ale mne ten "nas" dava strasne vela. Neratam s tym, ze nas caka spolocna buducnost, ze sa kvoli mne rozvedie ani nic podobne. Vlastne to ani nechcem. Viem,ze na mna caka niekto iny.. Navyse, niekto by si myslel,ze "stary chlap si nabalil mladu babu, aby si nieco dokazoval a mal niekoho na sex a mlada potrebuje chlapa, ktory sa o nu "postara", ale u nas to tak vobec nie je.. nespali sme spolu, nic mi neplati, nic mi nedava(po hmotnej stranke). Keby som mala nejakych 15, nazvala by som to tak, ze sme spriaznene duse.. Nikto od toho druheho nic necaka, len si uzivame cas, ked mozme byt spolu. Strasne ma mrzi, ze to nikomu nemozem povedat.. vsetci by si mysleli, ze som naivna a tento muz ma len vyuziva. Ale vobec to tak nie je.. Kto nic podobne nezazil, nikdy to nepochopi.. Jednej osobe, ktora mi je velmi blizka,som len naznacila, ze mam takehoto kamarata a strasne mi vynadala, pritom absolutne nic nevie,ziadne podrobonosti, nic. bol to len naznak.. prestala sa so mnou rozpravat (aj ked len na pra hodin,ale predsa :))... Neviem si predstavit, ze by som vysla s pravdou von. Takto musim len klamat. A je mi z toho zle... Necakam, ze mi niekto nieco k tomu napise, i ked ma to urcite potesi, len som mala potrebu to povedat... Casto nad tym, nad sebou, nad nami rozmyslam, ale nemam pocit, ze by sme robili nieco zle... Mozno som divna. neviem... A ak Vas zaujima moj vek, tak vam poviem, ze mam nieco okolo 25... A On na svoj vek voooobec nevyzera...ale to pre mna vobec nie je dolezite.. Je pre mna osobnostou taky aky je..

lubicar

Nikpia, ty pises strasne hovadiny /skus si to po sebe precitat/.
O.i. moji priatelia maju rozne vztahy, obycajne korektne, lebo sa stykam s priatelmi, co su dost na "vyske" /snad chapes/. Ludom, ktori beru vztahy "cez plece" sa vyhybam a budem sa vyhybat.

"ono" pise, ze to nie je divne, ale ja si myslim, ze "ono" nema pravdu. Asi tak :) zatial sa lucim.

ono

vôbec to nie je divné a držím Ti palce, aby Ti do toho nikto "nekecal". Ty, On a čas vyriešia, či ísť ďalej, alebo nie. Teraz však ži chvíle šťastia.

Nikpia

lubicar: neviem o nich nic a ani ma to nezaujima, len som ti dala priklad ze zato ze oni maju frajerov a frajerky a ty nemusis mat nikoho, to neznamena ze ich mas za to nenavidiet a ze je to sebecke ked oni su zadani...kazdy potrebuje priatelov a ti pratelia maju svojich partnerov, to je normalny zivot.. ty pises o tom akoby sme nemohli mat zadanych priatelov, co teda uplne nedava zmysel!!!

lubicar

Nikpia : co ty vies o mojich kamosoch?

musim : to len potvrdzuje, co si myslim. Ozajstnu lasku este nepoznas.
A propo : co vlastne riesis? Asi len to, co si o tebe pomyslia ini??? "Len aby si ma neprestali vazit "Si plytka, podla mna a na svojich 25 velmi nezrela.Mala by si nad sebou popremyslat. To v dobrom zmysle radim.

Nikpia

lubicar: co je na tom sebecke?sak on si tiez moze najst casom dalsiu partnerku,alebo co, preco by mal byt sam? a inak vela tvojich kamosov ma tiez frajerky,a ak ty nemas,tak teraz sa budes na vsetkych hnevat,lebo si sam?ty si nezrela bytost!!!!

lubicar

Ubezpecujem ta, ze citam velmi pozorne.

Naozajstna laska nema so sebeckostou nic spolocne.Asi ti musi dorast "hlava" a napocudovanie aj tvojmu starsiemu priatelovi.
Nech sa dari vsetkym ludom dobrej vole:)

Nikpia

natala: hmmm, a kde to vlastne si?ak nechces zverejnit tak mi napis maila na nicol5001@hotmail.com alebo tak ako MUSIM najdi ma aj ty na skype,no to ti napisem v maily ako,bre? noo a ja tu budem este tak mesiac,tak by si mohla kludne kecat so mnou, a keby si bola v anglicku aj ty a este k tomu nejako blizko tak s tebou kludne skocim na kafco. no a neboj sa spoznavat okolie. ja ked som tu prisla tak som tu tiez nikoho nepoznala...som mala tiez velmi tazko,a dokonca bez frajera. Tak si tam najdi nejake kontaktiky alebo kamosky, no davaj si pozor,aby tie kamosky neboli kamosky len na oko..ja som sa tak tu tiez popalila...ale stale plati a vzdy bude ze ucime sa na vlastnych chybach...ta co uz...no....aaaa ako mu to dat najavo?skuste sa porozpravat..aj ked z vlastnej skusenosti viem ze sme sa my nemohli, a vlastne az pri hadke mi povedal on co ho trapi,ale ked som chcela aby mi to povedal normalne tak bol ticho.tiez si premysli ci chces s nim byt aj v buducnosti,lebo ak nie,tak stracat svoj drahocenny cas mozes aj sama niekde na lepsom mieste a nemusi to byt prave doma. hm?

musim

asi by si mal pozornejsie citat co pisem.. Okrem toho, toto sme si (ja a on) predebatovali.. ale mas pravdu. je to sebecke, tak z jeho strany ako z mojej.... ale vacsina veci medzi ludmi je vec dohody