musim to niekomu povedat a nemozem nikomu,kto ma pozna

Príspevok v téme: musim to niekomu povedat a nemozem nikomu,kto ma pozna
musim

..lebo by ma odsudili a mozno si ma prestali vazit. A mozno nie, ale naco riskovat.. Spoznala som sa s Nim. Pozname sa uz dlhsie. postupne sme sa spriatelili. Je zenaty,resp. rozideny("dokaz"-kazdy zije v inom meste uz niekolko rokov), je o 18 rokov starsi odomna. Vyborne si rozumieme,je to uzasny clovek. Strasne mi pomaha, je mojou oporou.. Ano, zacali sme si spolu, ale je to krasne. Nie je to klasicky vztah, sme priatelia, ktori si davaju to, co im chyba. Nehu,cas, priestor na vyrozpravanie.. Kedysi som podobne "vztahy" odsudzovala,to je pravda..Ale mne ten "nas" dava strasne vela. Neratam s tym, ze nas caka spolocna buducnost, ze sa kvoli mne rozvedie ani nic podobne. Vlastne to ani nechcem. Viem,ze na mna caka niekto iny.. Navyse, niekto by si myslel,ze "stary chlap si nabalil mladu babu, aby si nieco dokazoval a mal niekoho na sex a mlada potrebuje chlapa, ktory sa o nu "postara", ale u nas to tak vobec nie je.. nespali sme spolu, nic mi neplati, nic mi nedava(po hmotnej stranke). Keby som mala nejakych 15, nazvala by som to tak, ze sme spriaznene duse.. Nikto od toho druheho nic necaka, len si uzivame cas, ked mozme byt spolu. Strasne ma mrzi, ze to nikomu nemozem povedat.. vsetci by si mysleli, ze som naivna a tento muz ma len vyuziva. Ale vobec to tak nie je.. Kto nic podobne nezazil, nikdy to nepochopi.. Jednej osobe, ktora mi je velmi blizka,som len naznacila, ze mam takehoto kamarata a strasne mi vynadala, pritom absolutne nic nevie,ziadne podrobonosti, nic. bol to len naznak.. prestala sa so mnou rozpravat (aj ked len na pra hodin,ale predsa :))... Neviem si predstavit, ze by som vysla s pravdou von. Takto musim len klamat. A je mi z toho zle... Necakam, ze mi niekto nieco k tomu napise, i ked ma to urcite potesi, len som mala potrebu to povedat... Casto nad tym, nad sebou, nad nami rozmyslam, ale nemam pocit, ze by sme robili nieco zle... Mozno som divna. neviem... A ak Vas zaujima moj vek, tak vam poviem, ze mam nieco okolo 25... A On na svoj vek voooobec nevyzera...ale to pre mna vobec nie je dolezite.. Je pre mna osobnostou taky aky je..

lubicar

dievca, ty si tak protirecis a vsetko prekrucas, ze mi je az smiesno .... Ty jednoducho chodis so zenatym a sama pred sebou sa za to ospravedlnujes tym, ze o nic nejde ... Ak by naozaj o nic neslo, tak mozes kedykolvek s tymto vztahom vyrukovat na verejnost! Lenze ty sa tu potajomky spovedas .... Vies co znamena prislovie >ROBIS Z NUDZE CNOST< ... ten chlap sa rozviest nechce a preto tvrdis, ze to nechces ani ty. Na svoj vek si strasne naivna. Kebyze si nejaky charakter, tak si neprejavujes city so zenacom a posles ho domov za manzelkou, nech si zachrania troskotajuci vztah.

musim

ved to je to, ze u nas o nic nejde.Nie je to klasicky vztah. a ani nechcem aby bol. Neplanujeme spolu "normalne chodit". A myslim si, ako som to uz hore spomenula, ze spolocny zivot nas necaka. Samozrejme, ze na vazny vztah by pre mna bol "vhodnejsi" niekto, kto nema take zavazky ako on a aj niekto kto je mladsi..

lubicar

musim, podla mna ste do seba zamilovani, len si to nechcete priznat.
Kebyze moja dcera chodi so zenatym a ja ju zivim a byva v mojej domacnosti, tak by som jej to netolerovala pokial si neusporiada ten dotycny chlap zivot. Vekovy rozdiel by som neriesila, pokial by sa rozhodol rozviest,len by som jej povedala svoj nazor. A ten je taky, ze by si mala hladat vekovo pristupnejsieho partnera, pretoze problemy su v kazdom manzelstve po rokoch, ale v takomto pripade sa dostavia so 100 percentnou istotou a skor, bohuzial :(
Ty samozrejme urobis to najlepsie pre seba.

Nikpia

musim: nenechaj sa znechutit....vzdy ked sa pobabralo nieco v mojom zivote tak mi mama ho vykricala..ze to kvoli nemu..ze on ma nahovoril...on mi dal rozumy, on ma stavia proti nej....no na to staci objatie...a povedat jej ze sice mas priatela s ktorym si rozumies, ona je stale tvoja mamina a vzdy bude, a ze sa rada s nou porozpravas tiez o com kolvek,ale ze potrebujes aj sukromie, a ze moze protestovat ale to je vsetko co moze urobit..a ak nechce aby si jej bola nepriatelkou , tak nech sa to pokusi respektovat..ze ty si jej priatelov tiez nevyberala....

damaxy

Laska je laska,milujes ho milujes aj keby on teba nemiloval ty citis co tu pises.Naco si to odopierat a trapit sa.Vek je co? Neviem preco ,ale laska nepozna vek uvedomte si to laska je alebo nie je.To ze je starsi,mladsi,zenaty vdovec to nema s laskou nic spolocne.Niektori zili v dobe ked manzelstvo bolo skoro povinne.Pre mna ani to nie je dovod,milovat ineho cloveka to ze je zenaty ci vydata to predsa nic neznamena.To su len svetske veci.Urcite je kvoli spolocnosti a dobre dat to do poriadku,ale clovek je slobodny vo svojom vnutri a nie papier da povolenie.Si dospela a chovaj sa dospelo aj s moznymi nasledkami a moznym zranenim na dusi.Ale uzi si lasku a ostan slobodna,lebo moze ti to byt potom luto,ze mnohe nedolezite veci ,a hlavne to nevnasaj do vztahu vas rozdelili

musim

podla mna ma mama pravo mi do toho kecat... ved je mama.. Ale viete co? ja mam pocit, ze nas to este viac zblizilo... ako keby nam doslo, ze to nie je navzdy a nie je to take jednoduche byt spolu... a tak si to viac vazime..

musim

zle je. zle :( mama zasiahla :( ja viem, ze ma chce chranit a mysli si, ze si kazim zivot... chapem ju, ale.. ja sa ho nechcem vzdat.. neviem, ako si to domyslela.. ale nepraje si aby som sa s nim stretavala dalej.. Takze nase stretka budu odteraz este tajnejsie..Je mi z toho zle.. a co ma stve najviacje, ze jej nemozem nic povedat. nic vysvetlovat. Nie preto, ze by mi neverila, ale pre to, ze by si myslela, ze som sa nechala oblbnut.. Totiz patri k tej vacsine ludi, co maju ten klise nazor na taketo vztahy, ze postarsi pan poterbuje mladu na sex a oblbuje ju :( Ale u nas to tak nie je :( Dnes som sa s nim o tom bavila a zachoval sa uplne uzasne.. dokonca ma podporuje, aby som sa na mamu nehnevala (co ma uplnu pravdu lebo mama robi len to, co ako mama musi), aj mi navrhol, ze s nou pokeca, ale to by nebolo najrozumnejsie.. neviem co robit.. citim sa strasne bezmocna... chcem aby vedela, aky "vztah" mame, o com ten vztah je, ale nemozem jej nic povedat.. bolo by to zbytocne..

simča11111

mila "musim", ja na vasom vztahu nevidim nic zle...je to vec pohladu, teraz si ludia myslia, ze ked zajde chlap so zenou na kavicku, hned je v tom nieco viac...pritom, keby slo o dve zeny na kavicke, tak sa nad tym nikto nepozastavi...neviem, podla mna je to pekne zastarali nazor, ze chlap a zena nemozu byt "len" priatelia, t.j. mat vztah bez sexu atd...mam kamaratku, ktora ma skor kamaratov ako kamaratky a casto sa s nimi stretava.Jej priatelovi to nevadi, vie, ze o nic nejde...toto dokaze maloktory chlap. Stretavaj sa vzdy s tymi ludmi, ktori su ti prijemni a ktori mozu obohatit tvoj zivot...

Nikpia

nicol5001@hotmail.com velmi sa tesim na mailiky s tebou....a je pravda ze otec mi chybal no ja to nezmenim...a ja ho neberiem ako otca.... nikdy som ho tak nebrala... ale dik za konstatovanie kamilkaka. poviem to tak..clovek ktory to nezazil nevie o com hovorim...a ak to niekto odsudzuje to je cisto jeho problem..pretoze nas nikto nerozluci...iba ak smrt...teda aj o nej dost pochybujem.hehe