musim to niekomu povedat a nemozem nikomu,kto ma pozna

Príspevok v téme: musim to niekomu povedat a nemozem nikomu,kto ma pozna
musim

..lebo by ma odsudili a mozno si ma prestali vazit. A mozno nie, ale naco riskovat.. Spoznala som sa s Nim. Pozname sa uz dlhsie. postupne sme sa spriatelili. Je zenaty,resp. rozideny("dokaz"-kazdy zije v inom meste uz niekolko rokov), je o 18 rokov starsi odomna. Vyborne si rozumieme,je to uzasny clovek. Strasne mi pomaha, je mojou oporou.. Ano, zacali sme si spolu, ale je to krasne. Nie je to klasicky vztah, sme priatelia, ktori si davaju to, co im chyba. Nehu,cas, priestor na vyrozpravanie.. Kedysi som podobne "vztahy" odsudzovala,to je pravda..Ale mne ten "nas" dava strasne vela. Neratam s tym, ze nas caka spolocna buducnost, ze sa kvoli mne rozvedie ani nic podobne. Vlastne to ani nechcem. Viem,ze na mna caka niekto iny.. Navyse, niekto by si myslel,ze "stary chlap si nabalil mladu babu, aby si nieco dokazoval a mal niekoho na sex a mlada potrebuje chlapa, ktory sa o nu "postara", ale u nas to tak vobec nie je.. nespali sme spolu, nic mi neplati, nic mi nedava(po hmotnej stranke). Keby som mala nejakych 15, nazvala by som to tak, ze sme spriaznene duse.. Nikto od toho druheho nic necaka, len si uzivame cas, ked mozme byt spolu. Strasne ma mrzi, ze to nikomu nemozem povedat.. vsetci by si mysleli, ze som naivna a tento muz ma len vyuziva. Ale vobec to tak nie je.. Kto nic podobne nezazil, nikdy to nepochopi.. Jednej osobe, ktora mi je velmi blizka,som len naznacila, ze mam takehoto kamarata a strasne mi vynadala, pritom absolutne nic nevie,ziadne podrobonosti, nic. bol to len naznak.. prestala sa so mnou rozpravat (aj ked len na pra hodin,ale predsa :))... Neviem si predstavit, ze by som vysla s pravdou von. Takto musim len klamat. A je mi z toho zle... Necakam, ze mi niekto nieco k tomu napise, i ked ma to urcite potesi, len som mala potrebu to povedat... Casto nad tym, nad sebou, nad nami rozmyslam, ale nemam pocit, ze by sme robili nieco zle... Mozno som divna. neviem... A ak Vas zaujima moj vek, tak vam poviem, ze mam nieco okolo 25... A On na svoj vek voooobec nevyzera...ale to pre mna vobec nie je dolezite.. Je pre mna osobnostou taky aky je..

kamilkaka

musim, prejavujes si neznosti s clovekom, ktoreho nemilujes? (ak ovsem slovo neznosti chapeme rovnako)

Z mojho pohladu ide jednoznacne o neveru zo strany zenateho (aj ked absentuje pohl. styk).

Mas opravnene zle svedomie a preto tento vztah tajis. (to neber ako odsudenie, len konstatujem).

musim, nikpia .... mozno vam v detstve chybal otec, preto vas pritahuju o generaciu starsi partneri, na tom neni nic zle, pokial nemaju manzelky a deti.

Stary vztah treba vysporiadat a potom sa pustat do noveho, to je cestne aj ked bolestive.
Vela zdravu do zivota zelam.

Nikpia

Musim: ja mam to iste...ale ja mam 19 a on 42..sme najlepsi priatelia uz 5rokov..ano dobre vidis 5. Momentalne som uz 3mesiace v anglicku a byvam s nim...tiez ziadne city,ziaden sex,ziadna laska...len silne priatelske puto...tiez mi nic nedava...(hmotna stranka/teda ak mi poziacia peniaze tak mu ich vratim a tak...) u mna to tiez vsetci odsudzovali..lebo si mysleli ze ma chce len ta to jedno...na co chlapi myslia staaalne..no je iny...je mi butlavou vrbou,presne ako ja pre neho. Mne sa tento vztah paci...a poviem to takto...pri nom som si ista ze mi nevrazi noz do chrbta ako ludia v mojom veku...a to len preto ze su nezreli a az maju moznost tak ublizia...preto si tento moj kamaratsky vztah s tak velkym vekovym rozdielom neskutocne vazim..som mu vdacna za kazdy pripad co mi pomohol bez vahania.....ak chces viac o tom popisat,tak mi napis na mail

ymca

Dobre, ved ty musis vediet ... Este by ma zaujimalo, s kym ten chlap sexuje, ked nie s tebou a ani s manzelkou nie. Mne sa zda byt dost mlady na to, aby zil v celibate.

musim

Hmmmm, vobec nie. nie som zamilovana.. a ako som napisala, vobec necakam a ani nechem aby sa rozvadzal.. dokonca mam pocit, ze on ma ma radsej ako ja jeho..

ymca

ja by som to hodnotila tak, ze ty si do neho zamilovana a z jeho strany ide hlavne o priatelstvo. On je asi cestny clovek a nechce ta zneuzivat, pretoze sa rozviest nehodla, mozno kvoli detom, alebo majetku. Ked sa na to pozriem z tejto strany, nechcela by som takyto vztah, lebo sa podla mojho nazoru trapis.

musim

nuz. mame sa radi... neviem to k nicomu prirovnat. nas vztah je najma o priatelstve, pritom si davame vela nehy (myslim, ze to netreba rozvadzat, ze kazdy chape), ale sex sme nemali.. a ani ho "nepotrebujeme"... nechyba nam.. staci nam to, co si davame... No a preco s tym nejdem na verejnost? pretoze pozname nazor vacsiny na vztahy dvoch ludi, kde on je zenaty a o dost starsi... A ano., mas pravdu, priatelia by ma mali pochopit. keby som im to povedala, aj by to pochopili(moja naj kamoska o tom vie), ale nechcem to povedat tym najblizsim- rodinke.. Navyse, je to na druhej strane celkom fajn ked je to take tajne. aspon sa nam do toho nikto nestara. ale mrzi ma, ked musim zaklamat ked chcem ist za nim... ak by to bolo vazne, tak by sme s tym asi nieco urobili, ale takto to je take nase tajomstvo... mna stve nie to, ze to nikto nevie, ale ten pocit, ze to nemozem povedat a musim si vymyslat...

talka

Ale ved nie si už male dievčatko, ale dospela žena, tak určite vieš čo robiš. A nahodou je to pekny vzťah ako si to opisovala. V pohode môže byť. Veď su predsa ľudia, ktori vedia oceniť aj ine veci v živote a nie len sex. Ja by som o tom ostatnym nepovedala bola by som rada že mam taketo priateľstvo.
Ale nemôžeš vedieť či by nechcel s Tebou mať aj niečo viac len sa s tym boji vyjsť najavo, lebo by Ta mohol stratiť.
No v každom pripade držim palce aby to vydržalo!

heureka

mozem nieco? ak na vasom vztahu nevidis nic zle preco sa bojis o tom povedat? priatelia by ta mali pochopit ak su skutocnymi priatelmi ...a ako by si pomenavala ten vas vztah? je to len cisto o priatelstve alebo je v tom aj laska napr. ako medzi milencami?