Krčná chrbtica?

ivkaM

ahojte, hovori vam nieco cervikokravialny syndrom...co to je?ako sa lieci?ja sa trapim s bolestou hlavy od maja...dakujem.

adka00

NECK budes prekvapeny-na,ale je to detska doktorka ,ktora mala velke zdravotne problemy a sama objavila ako sa z toho dostat.Odvtedy pomaha ludom a aj vzahranici s nou maju skusenosti .Tak ze sa snou skus skontaktovat ona ti urcite pomoze.

neck

ahojte aj ja mam problemy s krkom uz dlhsie, vraj sa odporuca cvicit a plavat pravidelne, ale mne to zatial nepomoha :( adka co je ta tvoja pani doktorka? rehabilitacna alebo neurologicka alebo aka? dakujem

adka000

Janka ja poznam velmi dobru pani doktorku vola sa dr.Palkova skus jej napisat o svojich problemoch a verim ze ti pomoze jej e-mail dr.maja@misha.sk.

janka

Dobry den. vedel by mi niekto poradit.?mavah hrozne migreny. Chodila som aj na infuzie. Ma na krcnej chrbtici vyrastky. Dr. mi povedala ze to lepsie nebude len horsie a ze operovat sa to neda. Urcite by som nesla na operaciu lebo to je riziko. Ma niekto takyto problem a pomohlo mu nieco??Dakujem. Jana

alfa8

Ahojte, tak to Vam nezavidim, krcna chrbtica to vie zneprijemnit zivot. Moj priatel ju ma poskodenu a to od malicka mu lekari nevedeli zistit, ze ma sikme postavenie panvy, a z toho po tolkych rokoch mu to poskodilo krcnu chrbticu. Mava hrozne migreny, niekedy aj 3 dni lezi a nic neje, zvracia no hrozne sa natrapi. A najviac sa mu to stavalo, ked tvrdo spal a pravdepodobne si to zalezal. Uz ani neviem kto mu poradil a kupil si pred casom anatomicky vankus. Sice ten uz mal aj predtym, ale to bol nejaky z IKEY a nestal za nic. Tento je tusim od nemeckej firmy asi (Sissel sa vola), kupili sme ho cez internet, ale je velmi kvalitny. Chvilu si na neho zvykal, ale je naozaj vyborny. Nehovorim, ze mu migrena uplne skoncila, mava ju, hlavne v zlom pocasi alebo ked si nieco zatazi nevhodnou pracou, ale aspon sa nestava, aby sa s tym budil uz rano.

dajaj

to sú veci ktoré sa dajú jednoducho uvolniť prstami no od pánov doktorov nemôžme očakáať manualnu pracu to je pod ich úroveň.Ak chceš radu apomoc nechaj tel.kontakt.

mjanik

ľuba , melisa a ostatné-vaše chrbtice sú liečiteľné akupunktúrou.Zbavíte sa bolestí hlavy, krku,závratí aj bolesť očí,teda toho čo spôsobuje chrbtica!!!!Nenechajte sa trápiť chorobám.