Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kruhy pod ocami

kindervajko

tak pocuvajte co ja vsetko robim na kruhy pod ocami:D - takmer kazdy vecer si prikladam vyluhovane sacky z caju (harmancekoveho alebo zeleneho), potom si davam hydratacny krem a pred spanim krem proti kruhom pod ocami od garnier.. a rano ked vstanem si umyjem tvar uplne ladovou vodou a prilozim si na ne studene lyzice z chladnicky.. a tiez si davam vitaminy na unavene oci, vola sa to ze Ostrovidky.. neviem ci mi to vsetko nejak pomaha, ale je to aspon pre dobry pocit no.. ja sa s mojimi kruhmy neviem zmierit a to mam len 14! :(... ale vsak co, musime to vsetci vydrzat.

RNG

Na precistenie ladvin(rozpusta usadeniny=plaque aj kamene) je ucinny caj z andskej rastliny chanca piedra(phylantus nirruri).

RNG

eye, opuchliny(edema) je zo zlej lymfatickej cirkulacie.
Pomaha na to viac pit a pohybovat sa.
Lymfa prudi pomocou pohybu svalstva, nema ziadnu inu pumpu.

eye

RNG, mozem mat problem s oblickami ak mam casto studene ruky a nohy, je mi stale zima, chodim casto na WC a som opuchnuta v tvari aj na ociach?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kruhy pod ocami - Fórum - ZDRAVIE.sk