Priateľ chce aby som schudla.

Príspevok v téme: Priateľ chce aby som schudla.
babulka

Ahojte.Poradte mi niekto.Bola som dlho sama a teraz po rokoch som si našla priateľa.Tie roky sa podpísali na môj vzhľad.Pribrala som.Prekáža mi to a robím preto všetko cvičím ,menej jem atď.Priateľ si to možno neuvedomuje,alebo to robí náročky stále sa do mňa naváža,že to bruško by malo ísť dole a kopa tuku.Ľubim ho a aj on mňa.Ale toto mi vadí.Ja sa predsa snažím a schudnúť zo dňa na deň sa nedá.Keď som mu povedala,že tým,že bude do mňa vrtať to rýchlejšie nepôjde tak sa len usmial.Viem,že mu na mne záleži a chce aby som aj ja mala dobrý pocit sama zo seba ,ale tie reči sú na nevydržanie.Čo mám urobiť?

blanchete

ja pribrat este mozem, ale nastastie musim chodit do prace a z prace na peso a cesta trva 40 minut, tak to ma zatial zachranuje:)

blanchete

ved to je super, ze nas chlapi beru take ake sme, nemozme byt vsetci chudi, ked mi ray chuti jest, tak sa nezabijem. niekedy sa zo mna smeje, kolko sa toho do mna zmesti, hlavne, ze sme vsetci zdravi:)

piskotulienka

blanchete :))) treba sa na tom zasmiat :) ja som pre mojho draheho "mala utesena smejuca sa gulicka" :D ale aj keby do mna rypal tak by som veru nemohla este pribrat :D to by som nedokazala :D

blanchete

viem, ze chalanom na takych veciach nezalezi, ked maju holku ozaj radi, preto som jej radila, aby regulovala hmotnost pre svoju potrebu a nie kvoli tomu, ze by si to on prial, ja by som este naschval pribrala:)

babulka

Babeny vážne Vám ďakujem.Začínam sa na ten môj problém pozerať úplne inak.Dobre ste ma naladili,budem sa snažiť myslieť pozitívne a chudnúť sama pre seba a nie pre niekoho.

jolka

Nevystihla je to z vlastnej skusenosti,nam to vadi oni to nevida,oni si nas vybrali pre ine ato je to co si mame opakovat denno denne

piskotulienka

ja s tym tiez suhlasim.....moj priatel si zacal vismat to ze mam nadvahu az potom co som stale vravela ze musim schudnut, ze mam otrasne sunky na bruchu, otrasne velky zadok a sama som k sebe zaujala negativny postoj.muzi to nemaju radi. stale som mu vycitala ze preco mu adi moja postava, ze ja som raz taka, stale som ho z niecoho obvinovala, ale az potom mi doslo, ze to vlastne vadilo mne a nie jemu :D

jolka

Takze dovod chudnut je, BMI je 27 co je mierna nadvaha,pytala som sa pretoze vela zien i muzou si mysli ze i pri vyske 170cm a 62kg sa ma chudnut.Vyjadrila si sa niekedy pred svojou druhou polovickou o svojich neduhoch( velke brucho atd.)ak ano, tak sa necuduj, ze rype,on naozaj asi iba rype,neprekaza mu to pretoze by si s tebou vobec nezacal,pacis sa mu taka aka si spoznal ta s touto vahou, pravdepodobne to vadi viac tebe ako jemu,netrap sa s tym dalej ,chudni, rozpravaj o svojom chudnuti pozitivne, chval sa mu s kazdym uspechom, ktory dosiahnes a uvidis ze i on prestane rypat.

blanchete

moja, ked sa budes snazit to pojde dole, ale ako si sama na zaciatku povedala, na zaciatku to nejde, ja som sa asi mesiac na zaciatku trapila, lebo som jedla tak ako som ti pisala a stale to neslo dolu, tak lahko ako som myslela. skus si najst v praci trosku casu na aspon maly obedik, rano dat nieco na ranajky a vecer si povedat nejest, alebo si dat len ovocie alebo sa napit, na zaciatku to je velmi tazke, hlavne ked niekomu chuti jest ako mne:),ja som si dala za ciel schudnut do rifli, kt. som niekedy nosila, a mala som aj super pocit po cviceni. chodila som aj na spinning, bola to nenormalna makacka, ale fajne to spevnuje postavu.