Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

žužulík2875

Opäť úspešný deň za mnou :) Musím sa o to s niekým podeliť!! :D

raňajky: resp. pred raňajkami pohár citrónovej šťavy, ovsené vločky s vlašskými orieškami, hrozienkami, kokosom, medom, čajík prílev energie s medíkom
obed: ryžové chlebíčky, deci acidka s medíkom a kokosom, olúpané jabĺčko
obed: mrkvovo-cviklový šalátik na listoch ľadového šalátu ochutený kvapkami olivového oleja, soľou, oregánom, krajec čierneho chlebíka
olovrant: žiadne jedlo, kedže som bola opäť mimo domu, ale aspoň šípkový čajík a dva poháriky červeného vínka
večera: mrkvovo-zelerové hranolky ochutené sladkou mletou paprikou zapečené v rúre na olivovom oleji s cibuľkou a krabmi tyčinkami, zaváraná uhorka, cvikla

Počas dňa veľa čistej vody!!!! Cvičenie žiadne, ale luxovala som dom Asi 5 hodín, tak aj to sa ráta, no :D A vlastne beh asi cca 30 min.
Som na seba pyšná!!! Naozaj! Hlavne kvôli tomu, že ani raz počas dňa ma nenapadlo ísť na wc vykonať mia potrebu!
Dobrú noc všetkým

LadyOpium

moja momentalna vyska a vaha 160 cm, 58 kg, anorexia od 2007 do 2011, bola som AKO KOSTRA POTOM SOM V 2011 PRIBRALA , najvyssia vaha 70 kg-v roku 2011, schudla som zdravo, momentalne sa udrziavam a sa stravujem normalne...

dnes:
R krajec chleba s maslom a dzemom
D jogurt jahodovy ,lentilky
O bravoce maso na stave so zemiakmi
O nic, spala som do 18.hod.
V zemlovka 1 porcia
2V planujem okolo deviatej a to krajec chleba s maslom a cibulou

ja-pusate

antiana a zuzulik2875
mali ste tu istu otazku o zuboch,vzdy som mala zle zuby po mame a veeela kazov a blomb,ale odkedy mam bulimiu este sa to zhorsilo,uz nemam jediny zdravy zub dokonca o 2 stolicky som uplne prisla napriek cisteniu,takze si myslim,ze kazdy kto ma bulimiu skor ci neskor bude mat problemy so zubami

Macca

Milá Amily,

táto téma nie je o chudnutí ani o návodoch ako schudnúť. Táto téma slúži na pomoc a podporu pre ľudí s PPP.
Preto akékoľvek príspevky mimo tému budú zmazané.

Prosím aby si svoje príspevky o chudnutí písala do vhodných tém na to určených.

Ďakujem,

cry2

Amily, padaj na pro-ana stranku, ak si si nevsimla, toto je zdravie.sk!!!! Nemam nic proti, kludne si hladuj, ale podporu v nejedeni hladaj na strankach, ktore tomu prisluchaju, nie tu. Tu ta nikto nebude podporovat ako sa dostat do hrobu a pod. Ale vy uz mate tou PPP uplne vygumovane mozgy.
Nemozem uverit tomu, ze to tu admini normalne nechavaju- taketo prispevky. A tato tema je uplne zbytocna- ide o chore porovnavanie sa, ktore patri sice k chorobe, ale bolo by lepsie, keby ste si pisali o inych veciach, nez o tom, co ste jedli, kolko ste vracali a pod.

žužulík2875

antiana
Gratulujem k tvojmu mesačnému úspechu (potichu závidím :)) Držím palce

antiana a pusate
Chcela som sa spýtať rovnakú otázku ohľadom zubov. Ja napríklad mám zuby celkom v poriadku. Po každom tom "mojom akte" si ich vždy vyčistím. Je síce pravda, že som nebola na prehliadke asi 2 roky (tým že takmer nonstop cestujem do zahraničia, na to akosi zabúdam), ale nebolia, nevyzerajú v zlom stave. Myslíte, že sa mi dostavia následky až neskôr?

žužulík2875

amily
Ja som ten MIA prípad :( Už 6 rokov. Na svoju výšku 158 cm mám momentálne 46 kg. Ale kýve sa to (46-49 kg). Ja som s váhou spokojná. Ani si nemyslím, že som tučná. Nechcem schudnúť!! Čítala som prípady, kedy babám nestačí ani 40 kg a túžia mať menej. Moja hranica bola 42 kg tuším. Takže som si akoby uvedomila, že na tom možno nie som až tak zle, ako ostatné baby. A ani byť nechcem. Dohnala som to až sem (mojimi diétami, následným miernym priberaním, nakoniec ppp)
Tvoja otázka, či sa dá ppp zastaviť natrvalo. Hm. Ja si osobne myslím, že je to u každej z nás individuálne. Každá máme inú formu ppp, inú rodinnú situáciu, inú psychiku, iné myšlienky. Ale všetko je len o chcení a najmä o presvedčení, že s tým chceš seknúť. Ja ti len radím, aby si z toho vycúvala, kým je ešte čas. Ber si príklad zo mňa, či z antiana či pusate. Nechali sme to zájsť priďaleko. PPP nás pripravila akoby o zdravý rozum a namiesto toho, aby sme rozmýšľali, kde sa pôjdeme v piatok večer zabaviť, vyjedáme doma chladničku a vzápätí všetko vyvrátime. Myslím si, že i vyliečené bulimičky či anorektičky sú len akýmisi abstinentkami. Myslím, že to už človeku zostane navždy v tej hlave :(
Preto si prosím dávaj pozor. Veľa báb by mi dalo zapravdu, že i keď sme dosiahli náš kilogramový cieľ, v konečnom dôsledku sme neboli šťastné, nakoľko sme boli unavené, zničené.
Takže kým je ešte čas, nájdi si inú cestu k svojmu snu. Nejaký zdravý druh diéty. Kde možno neschudneš za mesiac horibilné množstvo kilogramov, no pomaly ďalej zájdeš.
Veľa šťastia, milá amily

antiana

ahoj ja-pusate, áno, už mesiac nevraciam, sekla som s tým keď som prišla do nemocnice lebo však tam ma kontrolovali, a hoci som odišla za dva týždne na reverz domov, aspoň na niečo to bolo dobré tá nemocnica, lebo odvtedy som si povedala, že sakra už 2 týždne nevraciam tak si to teraz nepokazím...aspoň už kvôli zubom...ozaj, tebe sa nezničili zuby, lebo ja ich mám dosť zlé kvôli bulímii keď som vracala x-krát za deň...

Amily

Baby chcem sa vás niečo opýtať (Nech tie odpovedia ktoré majú PPP.Sproste komentáre si nechajte pre seba hlavne ty ktorý majú chuť do mňa podripovať.ďakujem )
Myslite si že PPP sa dá časom som stopnuť,ale tak že na vždy žeby som si len udržiavala svoju vahu? Totiž nechcem nikdy vyzerať ako anorektička a važiť 40kg .. Chcem to v čas zastaviť keď budem mať tak 50-52kg ..:-) čo si myslite da sa to ?
Lebo nechcem to ťahať celý život zo sebou ako tieň ..:-)

Amily

žužulík2875
Pijem,pijem.Vodu s citronom,kavu s mliekom,džusy a cc zero ..
Teraz mam také mini zdrav.problemy,ale riešim ich .:-)
Viem že je to nezdrave a že škodim svojmu telu,ale 10mesiacov som si nato tak zvykla že neviem prestať bez toho žiť ..:( A neviem či sa mam tešiť alebo nie .Lebo viem a uvedomujem si že raz dravotne problemy pridu,ale zase nechcem byť tučna a pribrať ..
Ty ako dlho si v tom kolotoči ? A si ana alebo mia ? A koľko maš kg/cm ?