Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

cayenne

R: biely jogurt, ovsené vločky, sušené hrozienka, nakrájané jablko
D: banán
O: cestoviny s nivou, olivami, kukuricou, cherry paradajkami, syrom
O: vanilkové acidko
V: kuracia rolka so zeleninovým šalátom
+ 2 litre vody

silvus28

dnes:
R: káva s mliekom
D:jablko, káva
obed: kus-kus s orechami a čínska kapusta
Ol.: banán, jablko
večera: bude grah.rožok, ricotta a jogurt
2.V: cappuccino

silvus28

včera som bola mimo domu, tak som sa nemala čas a ani možnosť veľmi stravovať:
do večere som zjedla 6 (!) jabĺk a veľa kávy a na večeru som potom ešte mala celozrnnú žemľu, sój.jogurt a tvaroh ricotta s hrozienkami a orechami...

Laylla

R - musli s mliekom
O - kuracia polievka,
jogurt (120 g)
o - čokoládové trubičky ( 60 g)
marshmallows (100 g)
V - pizza (70 g)
musli s mliekom

:( nie som na to hrdá, cítim sa ako prasa

cayenne

R: biely jogurt, ovsené vločky, sušené hrozienka a nakrájané jabĺčko
D: banán
O: celozrnný fit chlieb so syrom, paprikou (nemala som inú možnosť)
O: nepražené, nesolené lúpané mandle a vanilkové acidko
V: zeleninovo - hubovo - kuracie rizoto
+ 2 litre vody

cayenne

R: celozrnný fit chlieb so syrom a paprikou
D: banán
O: zeleninovo - hubovo - kuracie rizoto
D: oriešky
V: mozzarella, olivy, paradajky, knäckebroty
+ 2 litre vody
cry
jedálniček podobný je. A či pri ňom chudnem? Povedala by som, že ani nie, ja si skôr už váhu tiež len udržiavam - týmto jedálničkom a civčením. Viem, že to občas vyzerá, že toho zjem málo, ale ja si myslím, že tie porcie sú dostačujúce.
;))

Threesha66

Tak mozem prispiet aj ja sem nech mi je lepsie :D
Ranajky-jablko, chleba s maslom a salamom, kava
Desiata-resanka
Obed- (co sa podari) zvycajne polievka
olovrant-susene ovocie (lebo ho milujem)
Vecera-Uz len ovocie alebo zelenina a cajik

Za cely den papam dobre do syta a ked si uz vecer nic take nedam tak vaha mi furt stoji takze vam dievcence ktore nejedia skoro nic by som radila aby zacali lebo si znicia zivot :)

silvus28

Včera.
R: grah. rožok, jogurt
D: hruška, ananás
Obed: pohánka, sój.mäso, kompót
Ol.: jablko, pomaranč
1.V: pohánka, biely jogurt, orechy a suš.slivky
2.V: banán, jablko

[zruseny22]

cay., tak ako jedávaš, tak sme jedli aj v Pezinku? Lebo z tvojho jedálníčka mám tiež zmiešané pocity. Nejde ti tým jedálníčkom váha dole? Ja som mala teraz na večeru z pizze. Od rána do 11hod 2 lúpáčky atď. Nejako nechcem znižovať oproti Pezinku, nestojím o to, aby sa mi spomalil metabolizmus a začala som priberať. Som radšej, keď je takto rozbehnutý.

[zruseny22]

silvus28, jasné, že nie som úplne vyliečená, pochybnosti ešte mám, čo je nové, prišli sem-tam výčitky, ale napriek tomu jem pravidelne, normálne jedlá. Jedlo neznižujem. Jedálniček by som nechala tak, nejako nemám potrebu ho sem písať, a či by bol inšpiráciou? To neviem. Ale čo sa týka ovocia, to jem len jedno denne. Ostatok sú normálne jedlá. Kávu za jedlo nerátam ako kedysi. Rada by som ti pomohla, ale neviem ako.