Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

cayenne

R: celozrnné cereálie fitness s bielym jogurtom
D: pomaranč
O: kuracie kung pao s ryžou a so zeleninou
O: vanilkové acidko
V: tuniak vo vlastnej šťave s ľadovým šalátom, cherry paradajkami a knäckebrotmi
+ 2 litre vody

marushik

Silvi, nemáš začo...je to ozaj ukážkový jedálniček. Keby som sa aj ja dokázala k takémuto raz dopracovať (ja mám však opačný problém, zjem omnoho viac a potom...) tak by som bola šťastná. Nevzdávaj sa!

zuju

silvus tak toto bola jedna z tych peknych strav fakt pochvala, pocit ze priberiem mam i ja snazim sa vtedy prejst na inu robotu alebo zuvam zuvacky... ale ten pocit v liecbe je urcite len ho treba prekonat, ked ti vytravi a postavis sa na vahu zistis ze si vobec nepribrala, treba len pockat nerobit zavery hned.

marushik

silvus, klidek moja...
vsetko co si zjedla je v uplnom poriadku. Vazne!
Hlavne si nedavaj predsavzatie ze zajtra musis zjest menej. Je to v pohodke davka ako kazdy normalny clovek, jo?

silvus28

dnes konečne normálna strava:
R: jogurt s vločkami, rožok
D: dve jablká
Obed: kurací perkelt-rovno dve kuracie stehná!-s cestovinami
Ol.: jablko, rožok so syrom
1.V: paradajková pol. s ovs.vločkami a žemľou
2.V: mrkvové pečivo a jogurtový nápoj (príchuť med-citrón-mňam)
Len mám teraz taký blbý pocit, že to bolo veľmi veľa a že mám o 100 kíl viac ako včera!!!

zuju

R: orechova lupacka
D: fitness tycinka
Ob: 200g kuracieho vyprazaneho so sunkou a syrom, zelenina
Ol: pernik
V1: 2 chleby s maslom, paprikou a 100 g sunky
Pocas dna- 200 g balicek suseneho ovocia
A zijem! tak zacnite konecne jest aj vy, je len pol osmej urcite do jedenastej budem este jest

smajliQa

takze... rano som sa totalne nazrala a ja sa teda hanbim a to svinsky za to, co som zjedla..
priatel sa sice usmieval a bol stastny ze s nim ranajkujem, a dokonca to site co on, ale kilecka idu hore a ja som z toho psych. na dne...

R :
20 g hermelinu
20 g mozzarely
100 g fitness kuracej sunky
1 vajce
paprika
2 lyzice kecupu
5 oliv
3 chleby celozrnne

pripadala som si jak bulimicka, uz iba stacilo ist to vyvracat, ale kedze to nerobim,lebo trochu rozumu mi este ostalo, tak trpim....

Laylla

Iwa - dá sa to povedať.. záchvaty.. ach ale to nie je koniec lebo som ešte mala celý balík (150 gramov) grahamových tyčiniek, celú horkú čokoládu, pukance, a chlieb s maslom a rajčinou..keď ma to pochytí tak sa neviem ovládať :((