Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

tory

Fúúúúúúúúúúúúú..tak na ranajky nejake pečivo potom cokolada na obed ryzoto vecera vsetko mozne.V poslednej dobe sa prejedam uz je to na mne aj vidno noaco,chlapa mam tak nevadi:)))

tory

Dnes?Fúúúúúúúúúú.Tak ranajky pečivo,medzi ranajkami a obedom som zosrotovala cokoladu obed ryzoto vecera vela vsetko mozne:)) no uz to na mne zacina aj vidiet ale nevadi chlapa zatial mam:)))

ifka

..no,ja som mala dnes na ranajky parky s kremzskou horcicou..a na obed sme boli pozvani na narodeniny a tu mame:peceneho diviaka,cervenu kapustu,knedlu..vyprazane rezne,zemiakovy salat..fantasticke skvarkove pagace,tvarohovy kolac na moju objednavku..mnam,tak mi chuti,ze az...

evcca

baby, co ste aspon trosku uz za vodou a snazite sa stravovat, tak piste, aby sme si viacere utrieili myslienky.
ja dnes: ranajky- jogurt200g+banan, obed: cicerovo-zeleninova polievka a sojova zemla, potom kava s mliekom a cukrom a hrst suseneho ovocia a vecera: zeleninovy salat s vajickom a tuniakom.

kubka

na ranajky som mala misku cornflacesov, na obed zeleninovu polievku, potom kavu bez cukru a dva cokoladove cukriky, na veceru dve jablka a hrusku. nechudnem, mam 162/50.
nevladzem.

rusalka.

raňajky-chlieb s medom, desiata- 2 ks tatiany, obed-jednu grilovanú klobásu s chrenom,horčicou,pikantnou omáčkou a s cviklou, olovrant tvarohový koláč,jablko, večera cuketový koláč a ešte neviem čo si dam teraz