Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

malamyska92

+ plus + pitny zezim dodrzujem pijem ale len cistu vodu sladke mi nepomaha lebo ma len smedy sem tam dzul ale dnes bola len voda lebo v praci smieme len cistu vodu :)

malamyska92

mne jedno co zjem hlavne ze zjem a viem ze neodpadnem od hladu
kedy ako dnes
rano nestiham tak len na rychlo kava a muslly tycinka cesta do prace cigareta
pred pracou cigareta
desiata neni ale v praci sem tam nieco zobnem aj ked nemozme ( hrzienka,oriesky)
obed som mala z domu ryza,trosku opekane zeiaky a kuracie stehno + cigareta to bolo 11:30 obedna prestavka
cesta z prace 14:00 cigareta
potom zmrzlina
okolo 15:00 som mala rioto
teraz mam 18:20 melon
hladna niesom tucno niesom
170 vyska a vaha 51kg a mam 22r :)

antiana

včera: pomaranč, jablko a dva jogurty a káva
dnes: zatiaľ len káva, džús a neskôr ešte dve jablká, hrozno a marhule

Andiss

Hlavne jedzte vela strukovin, syrov / camembert, balkansky, mozzarella, cottage/. Dajte si kludne aj sladkost,ovocie..
z maska hlavne kuracinka, morcacina a hovadzina, najvyzivnejsie. Losos a tuniak su super z ryb. Pecivko skor celozrnne, viac zasyti a ma viac mineralov a zivin.. baby,pamatajte, zijeme len raz, treba si dopriat, s mierou ide vsetko.. musime poctivo papkat, netrapte rodicov..poznam to..
5-6x do dna je uplne v pohode papat, ked aj 7x take kazde 2 -3 hodinky..
ak vam nejde pribrat, v lekarni je aj NUTRIDRINK, to nie je take svinstvo, pite to popri takomto jedalnicku a nejake pekne kilka sa naberu

Andiss

Ahojte babule.. chcem sa k vam pridat.. kedysi bola zo mna 77kilova baculka. Nepacila som sa sama sebe, ved to poznate... zacala som chudnut.. obmedzovat sladke, pecivo.. mensie porcie.. v priebehu roka som sa dopracovala na 58 kil.. bola som spokojna, okolie ma chvalilo... avsak moja hlava chcela viac.. postupne som chudla viac a viac. Dokonca az na 45 kil.. vtedy sme uz isli k lekarke.. a chceli ma hospitalizovat, avsak slubila som, ze sa polepsim. Nebudem sa tolko obmedzovat a budem jest ako clovek so zdravym zivotnym stylom. Asi 3mesiace chodim na priebzne kontroly a mam nariadene vazit viac ako 50kg. Zatial mam 49.5. Cele sa to zlepsilo, mam zenskejsiu postavu, viac sil a energie.. dufam, ze sa to da opat do poriadku. ANTIANA - na teba mam otazku, ake jedlo vam davali na oddeleni a co tam s vami robili.. prosim velmi by si mi pomohla. Kludne mi napis aj na mail: andre.it.zza@gmail.com

vlastne, hociktora z vas moze.
Moj terajsi jedalnicek aspon jedneho dna je asi takyto:
ranajky: 2 poriadne krajce celozrnneho chlebika, syr alebo pomazanka, nejaka zeleninka
desiata: 200g jogurt, ovocie, orechy alebo sladka brioska k jogurtu
obed: polievka, kuracie masko, ryza alebo kuskus, zeleninka
olovrant: dva chlebiky s balenim cottage cheesu, zeleninka alebo podobne desiate /jogurt, semiacka../
Vecera: Pol balenia balkanskeho syru 100g cca, zeleninka, pecivo alebo 160g tuniaka, zeleninka, syr, vajicko, pecivo
Druha vecera: miska tvarohu, dolezite pre udrzanie svalovej hmoty po ochabnuti..

kludne mi piste na ten mail a mozem vam aj zaslat fotky mojich jedal :) drzte sa !!! Sme silne a zvladneme to ...