Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

BubbleKate

Raňajky: cornflakes s mliekom-2 pl medu

Desiata:nič

Obed: Dva rezníky kuracie so šalátom

Olovrant: nič

Večera: nič nebude

BubbleKate

Raňajky: cornflakes s mliekom-2 pl medu

Desiata:nič

Obed: Dva rezníky kuracie so šalátom

Olovrant: nič

Večera: nič nebude

BubbleKate

Raňajky: cornflakes s mliekom-2 pl medu

Desiata:nič

Obed: Dva rezníky kuracie so šalátom

Olovrant: nič

Večera: nič

ladida

hillary,kung pao-cina je plna soli,instantne vyrobky tiez.+200g= zadrzana voda.vaha ti moze kludne kolisat aj +- 2kg denne!to nie je priberanie.zalezi to od menstruacneho cyklu,mnozstva vody tele..vaz sa raz tyzdenne a nie kazdy den,o nicom to nevypoveda

hillary

baby poradte mi pozrite si moj jedalnicek zo vcerajska a rano som mala aj tak o dvesto gramov viac, nechcem sa pytat v teme chudnutie dieta ale povedzte mi ako mam zacat normalne jest aby sa mi rozbehol metabolizmus a aby som prestala priberat ??? ked zjem na ranajky , jogurt , ovsaky , musli

na obed kuracie maso zeleninu trochen ryze a na veceru to iste co na obed

kedysi som aj olovrantovala a vtedy som aj schudla takym jedalnickom a teraz len priberam ja vam fakt budem vdacna za kazdu radu proste ako rozbehut ten metabolizmus ako by ste vy na mojom mieste zacali navysovat alebo co robit

ladyinred

dnes som zatiaľ mala:
R: graham. žemľa, biely jogurt, čaj
D: jablko, pomaranč
vypila som dve kávy s mliekom a medom...

ladyinred

včera:
R: 2 pomaranče, čaj
D: cappuccino, jablko, banán
Obed: ryža, pistácie
Ol.: jablko, dva pomaranče, káva
V: rožok, jogurt
2.V: biely jogurt s vločkami a 3 Racio chlebíky

hillary

ranajky : musli 2 PL, 2 PL ovsakov, jogobela light

obed : kuracie kung pao s ryzovymi rezancami - neviem ci mi to dobre stravy alebo opat priberiem kua

vecera : akysi instant dietny ze vraj iba 750 kj a kopcek ryze

uvidime zajtra :(
a mam chut sa obzrat

ladyinred

Včerajšok (boli sme na návštete):
R: rožok, jogurt, orechy
D: jablko, káva
Obed: morčacina, ryža, orechy, kompót
Ol.: banán, káva
V: jogurt s vločkami, suš.ovocie, 3 Racio chlebíky
2.V: asi tri pomaranče a jeden banán