Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

hillary

dnes to bolo naopak lebo som vstala a bol obed nevadi

ranajky : tmave cestoviny , s kuracim masom , kukuricou , hrachom , kecupom - vela

desiata : nic

obed : jogobela light , 2 PL ovsakov, 2 PL nestle jogurtove

olovrant : nic

vecera : losos na prirodno posypany mandlami grilovana zelenina , grecky krabi salat z tesca

cayenne

snežienka ďakujem ;) hoci nie vždy to bolo takéto ukážkové :/ losos je jedna z mojich najobľúbenejších rýb - tohto robím na panvici s trochou olivového oleja, mám na to také špeciálne korenie z anglicka a pokvapkám citrónom, úplne jednoduché :) ale ak chceš, mám veľa lososových receptov, aj také zložitejšie, môžem ti poslať ;)

snezienka333

ahoj cayenne,

tvoj jedalniček sa mi pači, konečne niekto, kto počas dňa aj niečo zjedol :-)
Zaujal ma ten tvoj losos na obed, môžeš mi prosim ta poradiť, ako pripravuješ toho lososa na prirodno? Ja som ho doma ešte nikdy nevarila, a chcela by som to skusiť.

cayenne

R: fit chlieb so šunkou, paradajkou a paprikou
D: pomaranč
O: losos naprírodno s bylinkovými varenými zemiakmi
O: 4 kocky horkej čokolády
V: tuniakový šalát - tuniak, hlávkový šalát, cherry paradajky, olivy

hillary

a este jedna vec ako je mozne ze sa vidime tucne ked mame podvahu, nepis mi prosim ze som chuda preto sa to nepytam ale zaujima ako je to mozne ze ja sa pozriem do zrkadla a vidim sa doslova bachrata a kazdy mi hovori ze som jak z koncentraku a ked ma frajer odfotil a videla som svoje nohy a hlavu tri krat taku velku k telu tak som skorko odpadla a najhorsie je na tom ze aj tak nechcem pribrat :(

hillary

a este jedna vec podla mna ma anorexiu kazdy kto chodi na zdravy do temy anorexia bulimia, su tu bud anorekticky alebo bulimicky alebo niekto kto si tym presiel ako napriklad ty a este zopar bab ktore sa snazia pomoct nam a ukazat napriklad normalny jedalnicek

hillary

snezienka ahoj no tak u doktora som nebola, nikto mi ju nediagnostikoval, ale myslim si ze mam , priznala som si to uz davno , jedla som dnes tak malo lebo vcera v noci som sa strasne obzrala a vaha bola 55,9 rano a kedze vcera som pila a alk viaze tuky tak som toho jednoducho dnes nemohla zjest viacej :( ale inak ked nepijem sa neobzieram a jem zdravo styri krat denne pozri si nizsie moje prispevky a jedalnicky tam mam asi dva papam dost , len neznasam ked sa obzeriem a najhorsi je ze mam spomaleny metabolizmus a ze ked aj jem malo aj tak neschudnem ale priberam, snezienka dufam ze raz budem ako ty a budem sa opat vediet najest bez vycietiek , ako si to dokazala? ja by som aj chcela navstivit niakeho psychologa ale sa bojim a neviem ani kde je niekto kto sa na toto specializuje

snezienka333

ahoj hillary,
môžem sa spytať, prečo si za cely den zjedla tak malo, keď maš podvahu? Už ti niekto diagnostikoval mentalnu anorexiu, a liečiš sa na to? Alebo maš dojem, že si zdrava a že ti nič nie je, len maš "problem s prejedanim"? Ja sa pytam v dobrom, nie preto, že by som chcela vyryvať - lebo to, že si neraňajkovala a nevečerala nie je vôbec zdrave...

hillary

ranajky : nic

desiata : nic

obed : losos kopcek , ryze , zeleninovy salat

olovrant : nic

vecera : nic

po vcerajsom obzrati sa inak nedalo :(