Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

Futuristka

Lady veru nikdy nieje neskoro začať odznova...budem Ti držať palce..aj keď ja už teraz jem normálnejšie kvôli tomu žE MUSÍM pribrať ale psychicky sa cítim na prd...s chudou postavou mám všetko!sebavedomie a možem si na seba kúpiť čo len chcem...viem, že ani 50kg nieje veľa a nebudem tučná, ale bojím sa ..neviem je to celé na nič!!:(

lulaby

LadyOpium
a aky to bude mat vyznam zajtra vobec nejest?:/ len vyhladnes a pozajtra mas vacsiu moznost zopakovat dnesok/ skus zacat uz od zajtra a mas za sebou o jeden uspesny den naviac:)

LadyOpium

futuristka super že si sa rozhodla liečiť ja sa mám hrozne dnes som jedla jedno cez druhé brucho mám ako balón ani vtiahnuť ho neviem asik zajtra neudem jesť a pozajtra začnem odznova zdravo a normálne lebo takto to už ďalej nejde:(

Futuristka

Nehanbím sa zato čo som dnes zjedla! Potrebujem pribrať 2kg aby som konečne bola zdravá takže sa musím snažiť aj keď je to ťažké...
R- cereálie+mlieko, perníkový jogurt
O- 3lekvárové palacinky
olovrant- 3mandarínky a asi 100g čoko guličiek(niečo ako nesquik)
V- celozrnný chlieb+ syr+zelenina
2V-celozrnné sezamové tyčinky

ladyinred

R: rožok, jogurt, vločky, sušené ovocie
D: jablko, hruška
Obed: ryža, dusená kapusta
Ol: dve jablká
V:rožok, jogurt, vločky
2.V: mrkvový šalát s orechami a bielym jogurtom, 3 Racio chlebíky

petrusiik

dnes:
R: chlieb vo vajci so syrom
D:2jablka
O:segedinsky gulas a 2knedle
OL:doboska
potom cel.zemla so syrom ale ta skoncila v zachode to bolo okolo pol4 a od vtedy nic..bojim sa nieco zjest ze sa zas neudrzim a skonci to vo wecku :(((