Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

maskara

R: štvrť jablka, ovsene vločky....

O: za dve lyžice šalátu, graham. paličky

V: jablko,jablko z raňajok s ovsenými vločkami, kúsok melónu, graham. paličky..

Je to veľa? Prosím o odpoveď.

maskara

R: štvrť jablka, ovsene vločky....

O: za dve lyžice šalátu, graham. paličky

V: jablko,jablko z raňajok s ovsenými vločkami, kúsok melónu, graham. paličky..

Je to veľa? Prosím o odpoveď.

silvus28

Včera:
R.: 2 jablká, čaj zelený
D:: jablko, ľx káva s mliekom
Obed: nestihala som, takže nič
Ol.: 3 veľké slivky, káva s mliekom
V.: celozrnná žemľa s jogurtom bielym a ovsenými vločkami
2.V.: 2 jablká, hruška, 2 slivky

Teda fakt uznávam, nevyvážený jedálniček, priveľa ovocia na úkor zeleniny, priveľa kávy...musím sa zlepšiť:o)

darkness

včera

R - nič

O - kalerabova polievka, svieckova na smotane,knedle

V - vyprazany baklazan, zemiakova kasa, zelenina

pri filme - hrozno plus mala coko.

tohto bolo vela, vacsinou tak po menej :)))

zuju

preco su dni ako dnes-
sladky rozok dva Brumici Dracik chlieb so slaninou a salamou, pol deli, asi sest kusky salamy ziadna kvalitna strava fnuk
a este dva chleby s maslom

zuju

preco su dni ako dnes-
sladky rozok dva Brumici Dracik chlieb so slaninou a salamou, pol deli, asi sest kusky salamy ziadna kvalitna strava fnuk

rena23

Na moj vkus vela zivocisnych bielkovin a malo zeleniny, ovocia. Bielkoviny nielen zbytocne pretazuju ladviny, ale budes z nich aj velmi rychlo hladna. Vobec nevadi, ze si si dala druhu veceru. Podla mna by si mala jest male mnozstva 5x denne - najma polysacharidy, zeleninu, ovocie a nielen ze nebudes hladna, ale urobis aj nieco pre svoje zdravie.

silvus28

včera:
R.: tekvicová žemľa, jogurt
O.: kura, ryža, uhorkový šalát
V.: biely jogurt, grah. rožok
2.V.: biely jogurt s vločkami, 2 Racio chl., 3 slivky
(tú druhú večeru som pokašlala!)
dnes (zatiaľ):
3 slivky, 3 kávy s mliekom

zuzka1911

alica, podla mna je tvoj jedalnicek uplne zly... same v podstate "blbosti", z ktorych si hned hladna, lebo sa im neuvolnuje energia postupne, potom si hned hladna a pride chut sa prezrat. ranajky si daj sladke, to je v pohode. na desiatu ovocie, obed si si dala super. olovrant jogurt alebo ten tvaroh s medom a orechami... a na veceru zase toho pangasiusa so zeleninou. skus toto. plus pohyb a si ok :)

zuzka1911

alica, podla mna je tvoj jedalnicek uplne zly... same v podstate "blbosti", z ktorych si hned hladna, lebo sa im neuvolnuje energia postupne, potom si hned hladna a pride chut sa prezrat. ranajky si daj sladke, to je v pohode. na desiatu ovocie, obed si si dala super. olovrant jogurt alebo ten tvaroh s medom a orechami... a na veceru zase toho pangasiusa so zeleninou. skus toto. plus pohyb a si ok :)