Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

fialocka

Ahojte, dnes:
R: krajec celozrnneho chleba s jogurtovou natierkou, polka paradajky, kusok salatovej uhorky, kava s mliekom
(potom som bola behat)
O: cestoviny s bazalkou, olivami, oliv. olejom a paradajkou, kava s mliekom
V: orieskove musli s bielym jogurtom

greenmint

ja som to dnes dovrzala, od rana som zacala sprosto, dlho som spala a potom dohanala co som zameskala... ach...
R: nic
Des: nic
OB: varene zemiaky, brav. na prirodno, kysla kapusta
OL: banan.light jogurt
V: (skora o 17.00lebo som bola hladna ako vlk): 2,5 rozka maslo med, salka mlieka
V2: 2 rozky s tuniakom v ol.oleji, pol studentskej pecate, jogurt, arasidy

a uz by aj na dnes stacilo, nie?

[zruseny2]

denz niektore tvoje komentare su absolutne nevhodne.. precitaj si nazov temy a potom reaguj..

..i ked je toto len internetove forum, ked je niekto psychicky slabsi (co ludia trpiaci ppp su), tak aj taketo trapne pripomienky dokazu ublizit.. doteraz si sa mi zdal normalny, ale uz o tom zacinam trochu pochybovat..

pekny den

greenmint

R: activia musli
O: brav.mala rolka, pyre, kysla uhorka
OL: dobra mama
V: kaiserka a rozok, maslo, neskor 1 vanilkova activia
V2: jablko

dnes som mala jogurtovy den :)

greenmint

ahoj baby, tak ako po sviatkoch? myslim na vas a nech ste z toho cim skor von. ja som OK :) a velmi sa tesim z toho :)
vcera:
R: ovs. vlocky, mlieko
D: jogobela ananas
O: cesnakova p., bravcove na prirodno, 3 knedliky, mrkvova omacka
OL: kava s mliekom
V: 1,5 celozrn. rozka, tuniak, syr
V2: jogurt cremi

wyllka

dobry den,

rada by som Vas oslovila s prosbou o spolupracu. pracujem na diplomovej praci " Vplyv anorexie a bulimie na kvalitu zivota adolescentnych dievcat" s vyskumom pomocou dotaznika kvality zivota. pomocou neho by som chcela zistit ako sa VY citite a vnimate kvalitu svojho zivota, zdravia, partnerstva a dalsich oblasti v zivote. ake su Vase plany, radosti aj starosti.

bola by som velmi vdacna, ak by ste mi s mojim vyskumom pomohli vyplnenim anonymneho dotaznika (cca 26 otazok) - bez problemov to moze prebehnut len vramci emailovej komunikacie, teda Vas to nejako nezatazi. hotovu pracu som prislubila do kniznice ANABELL, preto dufam, ze bude prinosom, alebo aspon zaujimavym citanim. Ak si teda najdete cas a chut dajte mi prosim vediet na wyllka@gmail.com

vopred dakujem, Dominika B.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nehanbim sa za to co som dnes zjedla - Fórum - ZDRAVIE.sk