Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

bubulko

caute baby, ja som uplna slaboska, kazdy vecer pred spanim si hovorim, ze od zajtra budem jest malo a len same zdrave, ale vzdy to porusim. Vazim 53 pri vyske 168 a moja vysnivana vaha je 50, ale nemozem sa k nej vobec dopracovat.
R: trocha kukuricnej kase s maslom a medom
D: 2 krovky, 1 jablkovy kolacik
O: kusok kuracich prs, lyzica ryze a miska zelenin. salatu
O: puding
V: maly tanier rizota, glg acidka

kaine zoe

ahoj baby. som na tom rovnako, raz hore raz dole. jem vela, priberam, chudnem. neviem ako z toho. kym nemam svoju vysnivanu vahu 60 kg (pri vyske 180cm), som nespokojna, a to ma zenie este do vacsieho prezierania. chvala bohu, kazdy den ranajkujem cerealie s mliekom - vlocky, alebo noon fat musli a tak. obedy zvycajne sendvic (celozrnny chlieb, kuracia suka, syr, zelenina. olovrant mam takmer vzdy jogurt.

no ale potom to zacne, mam chut na sladke, idem na zmrzlinu, a doma sa uz vari vecera, dam si este nieco aj pred vecerou uz zo zamerom ze aj tak budem vracat...

uvedomila som si, ze to asi vazne CHCEM. nechcem byt z toho vonku. paci sa mito. ta sloboda, zjest kolko chcem. je mi zo mna zle.

fialocka

Dnes:
R: prazenica z 1 vajicka, chlieb, kava s mliekom
D: 4 marhule
O: (neskory) zemiakovo- fazulova polievka
Ol: kava s mliekom
V: nic

kalinka

No preboha, baby, vy pri takom jedalnicku este zijete?

Ja vcera:
R: kasa z ovsenych vlociek a mlieka, polka banana, jablko, kakao, kokos
D: 2 rozky s maslom, sunkou, zelenina
O: zeleninova polievka, peceny pstruh,zemiaky, cvikla
Ol: jogurt s ovsenymi a pohankovymi vlockami, marhula, lieskovce
V: celzornny rozok, cottage, zelenina

fialocka

dnes:
R: kava s mliekom, 1 toast so sunkou
D: nic
O: cestoviny s trochou olivoveho oleja a paradajkovou omackou, kava
Ol: rozmixovane lesne ovocie s trochou skorice (ako napoj), pasik bielej cokolady
V: uz nebude nic

bubblinka

dnes:
Ranajky: 2 šišky
Desiata: jablko
Obed: 2 parky s horcicou
Vecera: dufam ze uz nic nebude:)
dnes som vypila az prekvapivo vela vody podla toho ze skoro nic nepijem, zatial...

Petersen

Jajka, ze ako by mali vyzerat idealne ranajky?
Odpoved na tvoju otazku najdes presne v tomto clanku: -odkaz odstránený-