Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

Petersen

Priatelke som dnes robil prave Bircher-Benerove musli s ovocim a velmi jej to chutilo. Su lahke a pritom velmi vyzivne ranajky.
Koho zaujima, co to je za jedlo (Bircher-Bener musli), moze sa docitat viac napr. tu: -odkaz odstránený-
Velmi odporucam - z vlastnej skusenosti.
Po takych ranajkach sa clovek skvele citi a cele doobedie ma dostatok energie.

neviemm

6:30 káva s cukrom, mliekom
8:00 čaj
10:30 kúsok makovky
12:30 malá zmrzlina
13:00 zeleninová polievka
15:30 mištička musli
18:00 krajec chleba s cesnakovou nátierkou
19:30 pohár mlieka

amparanoia85

Ahojte spolubojovnicky. Dlho som sa tu neukazala.Vsetok moj cas pohlti skola,veci ohladom projektu a trocha srdca bôl:)).No i take sa stava.Nemam prave najruzovejsie obdobie.Snazim sa ho prekonavat,bojovat so vsetkymi problemami akymkolvek spôsobom,len nie jedlom.Pripustam moje jedenie nevyzera najukazkovitejsie,pomalinky spejem aj k tomu.Je to tazka cesta.Podporujme sa navzajom,zhodme aspon pred spolubojovnickami masky.Nestaci,že ich musíme nosiť den čo deň?Podarilo sa mi získat peniazky na ten projekt ku vzniku svojpomocnej skupiny v Nitre.Mohli ste si vsimnut,ze uz je tu vivesena.Nastala ale ZMENA,zaciatok je o 16:00,den miesto ostava.Ma to velmi potesilo.Snazim sa skupinu dostavať aj do povedomia ostatnym,ktori by mali záujem.Za pomoci kamarata sme vytvorili aj take mensie diskusne forum, hlavne pre clenov, ale i neclenov skupiny.Odkazujem Vas tymto na tu uvedeny link,ak by ste mali zaujem. V pripade problemov sa obrate na vlastnika skupiny popripade mna.

LINK NA DISKUSNE FORUM pre členov i nečlenov nitrianskej skupiny:

groups.google.com

Tymto sa obraciam na Vas, ktore by ste mali zaujem o ucast na skupine.Posnažte sa prekonavať sa.Ak to nepôjde na prvý krát,skúste aspon vystúpiť z dverí,kusok popodisť,ak Vas predsa len premôze strach,vratte sa.Nabuduce pokročte dalej.Alebo sa pridte pozriet len so zvedavosti,za pokus nic nedate.Kazdy kto by chcel ma otvorene dvere a bude prijaty srdečne.Ved kto by nam mal pomahat,ked nie aspon my same.Bojujme,nehladajme vecne pomocnika,popride aspon skupinu,ktora nas podrzi.Ale jedno je zaručené,je to čisto len náš boj.Skusajme,nevzdavajme to.

chuchuchu

R: cornflakes s medom a mliekom
D: celozrnný trojuholnik,banán
O: keracie stehno s ryžou,uhorkovy salat
OL: muslityčinka,jablko
V: cottage cheese,krajec celozrn.chleba
cervená velka paprika

neskor este 3 bebesusienky a antiviro

nikkus

R: 7days croissant+mila+banan
D: mcflurry + tiramisu :D
O: spagety s kuriatkom
D: eeee, netusim jak sa poznam zase nieco sladke...jogurt?jablko??
V: chlebik + sunka + zelenina

...ach jaj, som to ja ale

kaine zoe

fuj, je mi zo seba zle. prezieram sa, grciam kade chodim a k tomu este aj priberam, komu by sa to pacilo.
som sa hlboko nad sebou zamyslela vcera a rozhodla sa ze skusim tyzden jest normalne ( hoci netusim co to znamena) a potom sa odvazim.
dnes som zacala
R: mali sme v praci (zapekane vajicka - 5 krat 5 cm kocka z vajca a articoku), 1 celozrnny kusok jahodoveho chlebika, 2 jahody

O: bagel (pecivo) s natierkou so susenych paradajok

V: 1 kusok pizza

kaine zoe

ach baby, je mi zle. vcera som to zas pokaslala.

R: prazenica (2 vajicka), 1 blueberry bagel, 1 toastovy chlieb
0: 2 sendvice syrovo sunkove

A POTOM TO ZACALA, STRASNE VYCITKY TAK SOM TO DORAZILA

1 cokoladovy cookie
1 obrovska zmrzlina matova s cokoladou
2 cokoladove tycinky'1 male hranolky
1 kuraci wrap
1 ladova kava
mala zmrlina orechova

no a vracala som kolo 15.00

vecerat som musela kvoli rodine, takze
V: miniporcia cestoviny alfredo, troska brokolice
neskor troska kesu orieskov