Nehanbim sa za to co som dnes zjedla

Príspevok v téme: Nehanbim sa za to co som dnes zjedla
veronika

ahojte! dostala som napad zalozot tuto temu, kde si budeme pisat, co sme dnes zjedli. po precitani niektorych prispevkov na tejto stranke sa mi fakt zda, ze niektore dievcata ziju len zo vzduchu, vody a obcas ovocie alebo jogurtik. ale budme k sebe uprimne,sme predsa ludia so zdravou chutou do jedla a do zivota. a jedlo je tiez dar. mozno povzbudime aj dievcata s PPP ked budu vidiet, ze su na svete ludia ktori sa stravuju normalne. tak do toho ! prosim o uprimnost.

luciferka

kaine zoe, ja len tolko za da sa varit zvlast pre seba a zvlest prep manzela, ja to tak robim dva mesiace, ja som na zdravom jedle, a on si moze dovolit priberat, aj tak nepribera..., tak jemu varim normalne..., zaberie to viac casu, ale netreba sa vyhovarat na toto...lebo neviem ci zrovna polotovary su zdrave..., a drzim palce k vylieceniu..pa

chuchuchu

dlho som tu nebola,tak sa pridávam:

raňajky:ovsená kaša s ovocím,čaj
desiata:banan a kocka čokolady
obed:hraskova polievka
olovrant:presnídavka+2marínasusienky,caj
vecera: mleté meso so zemiakovým pyré a zeleninový šalát

kaine zoe

suzen - preco mas pocit ze sa nezdravo stravujem? no, viem ze to nie je nic moc, ale to len ked sa prejedam v navaloch bulimie. inokedy som dost zasadova - vela zeleniny, ovocia, ziadny jednoduchy cukor, vela cerealii, biele maso... no, ale som v zahranici a je to tu dost tazke. a k tomu s manzelom a neda sa stale varit nieco ine pre seba ked on nema rad moje jedla...

kaine zoe

12.00 ovsena kasa (male balenie) -100 kcal
15.00 zem.kasa, pecene kura (prsia), cervene vino
20.00 tortilla plnena so syrom, avokado

kaine zoe

11.30 2,5 dcl mlieko, cerealie
14.30 energ.napoj, chipsy
17.00 2 male kopceky zmrzliny
18.30 zelenina (spargla, cukina, mrkva), dresing, 100g vyprazaneho kurata, pol rozka
21.30 jahodova torta (velky kus)

nevracala som !!!!!!

kaine zoe

baby je mi zle. asi som si dokaslala cele travenie. dnes som uz 3 krat bola n a "velkej", prehana ma, a nie len tak po troche ale vazne dost. nechapem, to som si nedala ani prehanadla.

zas som sa prezrala.
8.30 - 2 dcl plnot. mlieko, cerealie
11.30 zeleninove krekry - male vrecusko
12.00 zel. krekry 200g
12.30 4 sendvice so syrom a slaninou (kazdy 2 platky toast. chleba, pasik slaniny, trocha struh, syra)
13.00 7 cookies cokoladovych (a 130kcal)
vanilkova zmrzlina, karamelova poleva s arasidmi

neslo mi to vyvracat vsetko, je mi zle, pijem uz len vodu.

PROSIM, POMOZTE MI, PORADTE MI PROSIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

neviemm

R: prazenica z 3 cibul a 4 vajec, horuca cokolada

D: oblozena bageta, banan, jogurt

O: pomaranc, mrkvovy dzus, cokoladovy puding, chlieb s maslom a sunkou

V1: pol pizze

V2: kusok torty, 2 dl cerveneho vina, toasty s cesnakom

nikkus

dnes
R: mila+kava
musli 100g + activia tvarohova
D: jablko
O: spagetti s omackou
jogurt
V: maly chlebik+syr+zelenina
...veceriam tak okolo 21,30, lebo potom som vzdy hladna, babyy ja sa bojim...ja chcem byt zase normalna ako kedysi :(((