Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako často...

Príspevok v téme: Ako často...
adka987

Ahojte, zaujímalo by ma ako často ostatny ludia myslia na sex. Ja som vydata, moj sex. zivot s manzelom je este lepsi, ako kedysi ine vztahy, viem si to lepsie vychutnat a on vie pokryt moje potreby. A napriek tomu som si v poslednej dobe vsimla, ze kazdy mesiac mam obdobie ked sa mi strasne chce a na sex myslim stale. Mam velku chut sa s niekym inym nezavazne milovat. V tomto \\\\\\\"období\ \\\\\\" sa mi pacia cudzi chlapi a rada flirtujem. V minulosti som taketo obdobia nemavala alebo som si to nevsimala. Bojim sa aby som tejto potrebe, niekedy nepodlahla a nepodviedla manzela. Mate niekto podobne stavy?

rika

Ahoj Adka!
myslím, že je normálne, keď dospelá a zdravá žena myslí na sex a chce sa páčiť. A že sa ti páčia iní muži, alebo myslíš na iných je tiež normálne. Skôr by bolo čudné, keby sa ti páči iba ten tvoj! my s kolegynkami v práci často rozoberáme, kto sa komu páči, a žiadnej z nás to nepripadá divné. Ja som šťastne vydatá 14 rokov(v utorok máme výročie) a okrem takých istých fantázií, ako máš aj ty, by ma nikdy nenapadlo v skutočnosti byť neverná. Neodsudzujem neveru, ale viem, ako by to mne ublížilo, tak sa držím hesla:nerob druhým to, čo nechceš, aby robili tebe. Inak tie fantázie môžu súvisieť s ovuláciou a potrebou"rozmnožovania".
maj sa pekne:-)))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako často... - Fórum - ZDRAVIE.sk