Drzanie ejakulacie

Príspevok v téme: Drzanie ejakulacie
vinco

Prajem pekny den.
Mam takuto otazku. Chcem s partnerkou skusit sex po dlhsom case cca 2 tyzdne(aby to bolo vzrusujucejsie)
Za ten cas nechcem masturbovat, aby som si setril ejakulat na partnerku. Chcem ju poriadne osprchovat.
Ak mam sex kazdy den, tak moj ejakulat je asi velky ako jedna poliev. lyzica.
Mozem po dlhsom nesexovani a nemasturbovani mat vacsi ejakulat ako obycajne? (pocul som ze ano, ale mne to nejde do hlavy, kam sa ejakulat pomasti v semmennikoch)
prosim o nazor a odpoved

jaja

noo, objem mozno bude o cosi vacsi, ale najma cas sa skrati:DD tym myslim, ze vydrzis mozno nejakych par sekund a dovidenia...tak si rozmysli, ci to bude vzrusujucejsie

hmmmmmmm

heh my sme na biologii brali ze ejakuat sa zacne vytvarat az ked je partner vzruseny..a ako dlho...:)a ako velmi:)

rada

pravitko tak pozorne citaj... v den ked budete sexovat sa rano postav medzi zarubne, uchop vtaka pevne do ruk a oplieskaj ho o zarubnu a ukaz mu kto je tu panom no a aby to nebolo malo tak pred stykom zober spagatik a pevne ho utiahni pri koreni aby nemohol dychat a tak skoro sa neurobis...

pravitko

ahoj ja mama zas iny problem..s priatelkou som nemal sex uz asi 4 mesiace a bojim sa ze to neudrzim bo nechcem na zaciatku to pustit.. tak co robit? a take rady ako nech ta ona pred tym spravi nechcem diky

anon

No vinco, ejakulat sa netvori len v semennikoch a to, kam sa to zmesti by ta podla mna nemalo trapit, telo si to uz vyriesi. A ano, ak nebudes ejakulovat viac dni a si zdravy, tak tvoj ejakulat bude mat vacsi objem. Ved ked si pozries nejake statistiky, tak sa tam uvadza objem ejakulatu po cca. 3 az 5 dnoch abstinentie.