ROSY lips-pripravok na zvacsenie pier

Radinka

kde prosim vas kupim ten ruz ci lesk na pery s nazvom Golden Rose extreme lip plumper?????????????????????????????????????????????????????????????dajte mi vediet dakujem

%

ako sa da objednat ten lesk lip injection? kamoska ho dostala do daru, mne ho dala vyskusat a veru efekt to spravilo
len neviem kde to zozeniem. vedeli by ste mi niekto poradit prosim? papaja skadial si si to ty objednavala?

Cejtlin

Ja som používala lipoceutiacal a je to dobrá blbosť, určite neodporúčam, zbytočne som vyhodila peniaze zato, to som si mohla už rovno kúpiť indulonu lebo je to to isté, necítila som vôbec žiadne zväčšenie a pomerne rýchlo sa mi to minulo asi tak za dva týždne, ja neverím ničomu takémuto akurát používam lesky ktoré zväčšujú pery a najlepší je Golden Rose extreme lip plumper, nie je drahý, dá sa kúpiť všade a je možnosť si ho kúpiť v rôznych farbách ja vsádzam na bezfarebný lesk, ale je naozaj dobrý vždy mi potom sčervenajú pery a trochu sa aj zväčia... Rosy lips nevem aké je ale ako som spomínala používala som a aj používam Golden Rose, ten naozaj odporúčam, skúšala som všade čo možné ale nič nepomáha a viem, že ani nebude možno len na 20min po tom nanesení toho lesku, pokial sa nerozhodneš isť na trvalý zákrok kde ti do pier dajú ako keby silikon čo naozaj stojí veľa, tak nič iné nepomáha, takže baby nevyhadzujte zbytočné peniaze na lesky a tieto hovadiny, radšej si našetrite a dajte si na trvalo inak vám nič naozaj nepomôže, to je aspoň môj názor...

siisa 25

ahojte,ja mam uz tretie balenie rosy lips,no pery nezvacsuje viditelne iba tak jemne hlavne po naneseni,ale nie je to ziaden zazrak,moc na tento ucel neodporucam,ale ja ho kupujem preto,lebo odkedy ho pouzivam nemavam opar na ustach,mozno 2 razy som mala za dva roky a predtym nonstop,no neviem cim to bude,ale obsahuje to kolagen tak tie pery su take pruznejsie,ale na zvacsenie pomoze asi iba kyselina hylauronova,alebo nieco podobne,Rosy lips kupite v lekarni a stoji okolo 40 eur ale da sa to aj objednat z Bioplanet katalogu

samira

Odporúčam lesk BUXOM od Bare escentuals.
Je skvelý, mám ho už druhý krát.
U nás sa dosť ťažko zháňa. Ja som si ho objednala cez ebay.

nikinka01

ahojte,mozem sa opytat,ma tu niekto aj dobre skusenosti s rosy lips,alebo je to skutocne len dobry tah na ludi?dik