je mi to uz totalne trapne a zle sa citim :(................

lenuska9

len je mi to v tom blbe ako pisala marmeladka ze ked ho priatel zo mna vytiahne tak ma na nom husty alebo riedky vytok...a potom to normalne ciitim ako mi to az po stehnaach steka..fuuj...je tazke na to len pomysliet...a najviac ma hneva to ze ak nemam vreckovky so sebou tak si nemozem ani nikde ten sex uzit vies takuu rychlovku a nahodo u priatela v aute nepotrebujem nechavat skvrny na sedadle a tak ...nejde len o auto

lenuska9

agina to fakt??ako neviem ake su faktory ze z coho...vies bo raz sa mi to staava inokedy nie...ale tak neviem co povedat priatelovi...bo on vzdy hovori chod na gyncu a bla bla bla...

agina

Lenuska ako hovorim, je to uplne v pohode.Ak by si mala nejaku infekciu, vytok by bol zltozeleny a zapachal by a vsetko by ta svrbelo a stipalo a bolelo.Sex si uzivaj bez vsetkych predsudkov, je to uplne v norme.Niekedy zvlhneme aj bez vzrusenia/napr. od zimy apd./

lenuska9

ale tak byva to tak nie ze ked je baba vzrusena tak sa aj hovori ze je "vlhka" ale mne sa to stava aj ked niesom...:((tak ja neviem...poradteeeeeeeeeeeeeeee

lenuska9

AGINA tak ty si myslis ze je to v poriadku?ja neviem tiez by som sa priklanala k tomu co hovoris ty ale niektory hovoria ze je to infekcia...sice mne sa toto nestava tak casto ale tak ked chodim na gyncu tak vies doktor robi vyter a keby nieco bolo tak by mi povedal ze je tam infekcia...ale tak duufam ze to nieje take zle...ale je to dost traaapne

D_nika

marmeladka, zajdi za gynekologom. predpokladala by som, ze mas nejaky zapal, alebo nieco podobne - to je bezne. mal by ti dat cipky a po par dnoch sa ti to upravi... vyskusaj, sak za to nic nedas..

agina

Marmeladka je to uplne normalne. Posva zeny je vlhky organ a pri vzruseni sa z nej sekreciou uvolnuje belavy az priesvitny hlien.Tak to matka priroda zariadila, aby sa penis v posve lahko klzal.Keby to tak nebolo a mala by si posvu suchu, sex by ta neskutocne bolel.Aj takyto problem maju mnohe dievcata a zeny, preto sa pouzivaju rozne lubrikanty.