mam obavy,pomozete?

Príspevok v téme: mam obavy,pomozete?
shobiana

Ahojte,pred par dnami som si nasla par centimetrov pod bradou taku uzlinku asi ako mensi hrasok,tak sa chcem spytat,ci je to v poriadku,alebo to mam zvacsene.Citala som,ze ak je nebolestive zvacsenie,je to pravdepodobne nadorove,a mna nic neboli,len si to tam nahmatam ked napnem krk.mam trocha strach,som tak trocha hypochonder,vdaka za odpovede

ahoj: )

aj ja mam na krku take gulicky, bola som na vysetrenia, bolo to dlhe a vycerpavajuce, a nakoniec to boli len uzliny

jaja

ahoj,ja mam tiez taku gulicku pod bradou,bola som s tym u lekarky,ktora ma poslala k zubarovi,ci sa nejdena o slinnu žlazu,ktora je upchata?,ale nebolo to tak,ze to nic nie je,mam jest vaic kyseleho a zuvat zuvacky a by sa mi rozpustali lepsie sliny..take nieco...mam to uz viac ako 5 rokov,niekedy sa mi to zvacsi,ale neviem z akeho dovodu, uz si to nevsimam...

ahoj

ale to nemusi byt hned nador, ak mas vazne obavy tak zajdi na vysetrenie. Ale to môže byť len nejaka tukova gulička. Ja mam taku na lici dole. Nie je to vidiet da sa to len nahmatať a tiež to neboli.