Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hena

zuzkabee

Ja ju pouzivam uz vyse 7 rokov a som s nou velmi spokojna. Mam po nej zdrave a leskle vlasy. Ale nepocitajte s tym, ze ju dostanete zohnat v roznych odtienoch. Prava hena je totiz len jedna, a ak ste niekde poculi ze hena hneda alebo iny odtien - to uz je chemicka farba a ta ma od heny daleko.

zuzkabee

Prava Indicka prirodna Henna sa da kupit v butiku s panskym oblecenim v obchode na Dunajskej ulici c. 22 v Bratislave, alebo objednat pisomne na adrese BAMA fashion s.r.o., Dunjaska 22, 811 08 Bratislava alebo telefonicky (sms-kou) na cisle 0918 670 828. Pride vam dobierkou. Je dostat v dvoch baleniach - 200g a 1kg

ajus

hena sa musi davat aspon 3-4 tyzdne po farbeni normalnou farbou alebo trvaklej a nemala by sa vobec pouzivat ked je na vlasoch blond melir alebo su cele vlasy odfarbovane je velmi lachko mozne ze po castejsom pouzivani rovnako ako aj pri sedivich vlasoch ze ostanu krasne oranzove ako mrkvicka a mala by sa pouzivat raz az tyzden alebo dva teda moze sa aj kazdy den ale vlasy dost zatazuje ked jej je moc

prateta

Moja známa používala henu na vlasy a po použití jej vypadali vlasy. Jasné, že nie všetky, ale dosť. Takže odporúčam poradiť sa s odborníkom na túto problematiku.

matoo

to mozes si davat aj kazdy den no ak to je prirodna henna vlasy vyzivuje obali ochrannym filmom ktory dokonale odraza svetlo takze vlasy budes mat jemnejsie a lesklejsie

zuza

kedze hena je zalozena na prirodnej baze mozes ju pouzivat akokolvek casto.vlasy vyzivuje aj obaluje ochrannym filmom..sice neprefarbi az tak vyrazne ale je to zdrave...viem ze sa musi davat s odstupom casu na chemicky farbene vlasy

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hena - Fórum - ZDRAVIE.sk