Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ZARASTAJUCE CHLPY na nochah..prosim ako sa toho zbavit?

cica

Odporúčam pri každom kúpaní dať do vody morskú soľ / normálne dostať v potravinách/, na konci kúpeľa dobre pošúchať froté žinkou. Neviem akú depilácu používate, ale skúste depiláciu cukrovou pastou - je najšetrnejšia a obyčajne neprichádza ani problém so zarastaním. Robí sa ale len v salóne.

jajka

Ahojte, ja mam tiez podobny problem so zarastanim,xcem sa spytat ci je to fakt taky dobry pripravok, normalne rozmyslam ci ho vyskusat, ale ked som si pozrela ceny, ktore spostredkuva firma na Slovensku, a tie ktore som nasla na britskej internetovej stranke www.body4real.co.uk, je to dost velky rozdiel, krem aj sprej vyjdu dokopy s postovnim do krajin EU cca. 42 Euro , co je skoro polovicna cena , a tym sa xcem spytat ci uz niekto z VAs ma s tym skusenost,s kupou z GB, :)

lusijka

Gigigi, naozaj ti ten Kalo pomaha?..vem, su aj ine kremy co to slubuju a pozrela som si Kalo web stranku, ale nie som si ista ci to nie je len reklama...ja neviem...kebyze mam zaruku, ze to na 100% funguje, tak si to kupim bez vahania. Fakt ti to pomaha?..ako dlho to uz pouzivas a akym sposobom si odstranujes chlpky?..lebo najprv ich treba odstranit, nie?

gigigi

zatial to testujem na sebe vysledky su velmi dobre a co som pocula v zahranici su super vysledky tam to uz maju vyskusane

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ZARASTAJUCE CHLPY na nochah..prosim ako sa toho zbavit? - Fórum - ZDRAVIE.sk