Hrudka na penise - v kozi

Príspevok v téme: Hrudka na penise - v kozi
genius

Dobry den, mam taky problem a bol by som rad keby mi niekto nan dal odpoved lebo este som sa z nicim takym nestretol. Minule to je asi 1 mesiac som si nahmatal a vsimol taku hrudku pod kozov v oblasti nad korenom penisu,tato hrudka neboli,ani sa nezvecuje vobec nic,nie je to typicka vyrazka ktora sa vytlaci a vyjde z nej biela tekutina ale len taka mala hrudka..nie je na penise ale na kozi lebo ked si ju chytam tak ju celu drzim v prstoch...prosim vas mohol by mi niekto poradit??bol by som vam straaaasne vdacny...dakujem
Ps:keby bolo mozne odpoved mi aj na maila poslat,dakujem

Hubert2238

Dobrý deň pri vykonávaní potreby sa mi na žalúdok tvorí vacok keď ho stlacim buď to stipe alebo svrby . Pomôžte mi prosím mám 12 rokov a neviem čo s tím .

Schneider

Dobry den ties mam taku hrcku najprv som ju vimackal islo von biele a potom uz nic ale mam tu hrcku stale vie mi niekto poradit
dakujem

emo123

Ahojte,mám iba 16 rokov a ked som rano vstal a isiel na wc tak som si vsimol ze na pravej casti penesi mam nejaku vyrasku ale po nahmatani my to neprislo ako vyraska,ale ako nejaka pohybliva gulicka v mojej koži.Bojim sa ci to neni vazne a neviem co mam robit a ako som cital vase odpovede tak som s toho uplne mimo :( ....mohol by mi niekto poradit abo vysvetlit co to je a co mam stym robit????

Aaaaaaaa

Nebojte sa chlapi. Ja som to mal, resp mam to ale vidiet to len pri stoporeni. Je to na penise, mozno 1cm pod zaludom, tvrde, neboli, asi 5mm. Isiel som k urologovi na prehliadku aj testy a nezistili z krvy nic. Neni to pohlavna choroba. Moze to byt nahromadeny tuk, moze to byt krv (ak pod tym mate zilu), moze to byt cievka (su na to nachylnejsi chlapi, ktori boli ako deti operovani dole, tak ako ja). hlavne nepanikarte, ja som nespaval tyzden co som sa bal, ze zomriem na rakovinu alebo pohlavnu chorobu. samozrejme odporucam aj urologa, len sa pozrie a maximalne spravi odver krvy na uvod..

nz

Keď sa vám to spravilo na penise nezúfajte. Tiež som to mal, skúmal obrázky a príspevky na internete. Jedná sa pravdepodobne o infekcne ochorenie,zapalenu zliazku. Takze nabuduce treba lepsie umyt ruky a mozno sa jemnejsie spravat k vasmu kamosovi.

Mne na to pomohla masticka BATRAFEN, mala by aj vám. Treba na to antibakterialny krem moze byt aj Framykoin alebo Bactroban. Viazu sa vsak na lekarsky predpis, ale pozrite ci ju nemate doma...

Ked nie tak sa volnopredajne da kupit masticka ICHTOXYL. To určite pomoze. Verim ze vam to co najskor pomoze. Kubo

Taisha

no takto môj partner ma 26 rokov a včera za mnou prišiel,že ma nejakú hrčku na koreni penisu.Vraj to má už dlho,ale nikdy tomu nedával obzvlášť nejakú pozornosť.Ale začalo mu to rásť,preto si to vytlačil.Šiel mu s toho hnis a potom mu s toho vyšiel stvrdnutý tuk v podobe väčšej gorálky.Čítala som že po vytlačení to vie narásť aj do väčších rozmerov a potom sa to rieši chirurgicky.Hlavne to nevytláčajte a radšej chodťe za nejakým odborníkom.A pre tých čo neviete čo je VARIKOKÉLA tak je to tu vysvetlené na tejto stránke varikokela.szm.com

crazyboyko

no cawte ,ja to mam od zaludika trosku nizsie ku korenu ale z hornej strany,tiez s abojim co to je,stlacim neboli a tak sa pohybuje pod kozou,trebalo by ist k lekarovi ale sa bojim :(a mam jedno na lavej strane take mensie a asi druhe od neho asi tak pol cm

jess

no ja mam varikokelu:) za tyzden idem na operaciu plus mam ajtu hrudku pod kozou penisu tak skoro pri koreni ale nie uplne je to take dost zvlastne pri erekcii neviditelne ale po tomako opadne je to chvilu o dost vacsie a potom sa to o trocha zmensi je to uplne makke a asi to ukazem lekarovi resp sa ho na to spytam a donesiem vam odpoved budem vasa vlajkova lod:D

pjotr

V poho to su presne tie tukove vankosiky to vam nezmizne ale ziadne problemy ani pri sexe ani to nehnisa....budte kludni