Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trhanie zubov

wiksuhkkaa

silvana no mne tez tak tahali mi 4 zuby kvoli strojceku vraj som mala velku celust a male usta.. a nic to nieje strasne. ja som sa hrozne bala a bolest som ziadnu necitila doktorka mi pichla inekciu zopar minut som pockala a ani som nevedela kedy a zub bol won jasne ze citis ako keby tlak ale to voobec neboli nemas sa coho bat:) a to ja som elky strachoput:)

andy

Mne trhali zub nedávno, objedna som sa k zubárovi podľa lunárneho kalendára a musím povedať, že som ani nevedela, že mi vytrhol zub

hmmmmmmmmm

funfka, to moze byt ulomok ,urcite chod na kontrolu.pretoze ak by sa to aj zarastlo, sposobovalo by ti to len problemy.nech to dr skontroluje, pripadne zrontgenuje.

klobasa

Bolest po vytrhnuti zubu moze sposobovat zapal ktory tam bol. A netreba zabudat,ze vsetko v tele je prepojene. Skuste si udriet po prste s kladivom,budete to citit az pri lakti a miesto kde ste sa udreli bude citlive a prstu sa nebudete chciet ani dotknut... Ked sa trha zub tak sa trha z kosti,trochu to citit musite :)

klobasa

Su to dvoj-korenove zuby,trhat sa daju. Zle ti mohlo byt od injekcie presnejsie aka latka bola v nej. Mala by si vediet,ze take umrtvenie ti moze posobit aj na srdce.. Lekar sa ta pred umrtvenim nepytal ci nemas nejake tazkosti ? Lebo sa zvyknu pytat.

funfka

Trhali mi zub pred tyzdnom a po dvoch dnoch sa mi tam objavila nejaka kosticka, neviem ci mam ist zubarovi alebo si ju mam vytiahnut sama. Je to take biele ohybne.

charlotte

naša dcéra to absolvovala tiež z dôvodu fixného strojčeka. po vytrhnutí odporúčam hlavne kľud celý deň, keď sa dá, tak aj na ďalší byť v pokoji doma, žiadnu námahu.

matus

pred tromi dnami mi vytrhli stolicku, mrtvy zub. v noci som mal zimnicu a do dnes mam horucky a neznesitelne ma boli hlava, je to normalne???

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trhanie zubov - Fórum - ZDRAVIE.sk