On chce, ja nie

sne27

neviem, preco je to smutne, ze sa corz viac deti rodi mimo manzelstva. ja som bola vydata raz, len kratko, nefungovalo to, a s mojim ex manzelom, by som rozhodne dieta mat nechcela. my sme sa rozhodli, ze ak tak sa vezmeme neskor, teraz sa len zasnubime, takto nam je dobre. ja si myslim, ze vobec nezalezi na tom, ci si vydata alebo nie, dolezite je aby si dvaja rozumeli, navzajom sa respektovali a vazili si vztah, to je to, co teraz mam, bola som vydata a nikdy som to nemala.to myis : ) len pekne papaj, na co mas chut, ja som nemohla poriadne jest 16 tyzdnov, schudla som a musel mi dat moj doktor tabletky, aby som v sebe nieco udrzala. teraz mi je lepsie, nieje to ono, ale aspon sa najem, a prave mam chut na popcorn, takze idem na to. prajem vsetkym krasny dnicek ;)

myis

My sme sa rozhodli, ze svadba nebude. Naco by ma mal ziadat o ruku, ked nam je takto fajn? A mojim rodicom je to tiez jedno..

lusijka

preco by sa mali vziat?..moj brata priatelka otehotnela, tak sa vzali. A potom zacali len hadky a problemy a uz spolu ani nie su. Zijeme v 21 storoci, tak co chces? Ak sa este nechcu zobrat, tak nech sa do toho zbytocne nenutia. Aj tak je to len kus papiera. To moze kludne pockat.

vivkau

myis, do pekla asi nie, ja som ateistka, ale vsetko ma mat svoj poriadok, si myslim...To chudatecko si zasluzi kompletnu rodinu, kde mama nehovori o otcovi ako o priatelovi, ale ako o manzelovi, nemyslis? Ten tvoj by ta teda uz poziadat o ruku aj mohol...Je to smutne, ako sa cim viac deti rodi mimo manzelstva...

myis

lea, to mas velikaansku pravdu, ked sa na to raz necitis, tak to je jednoducho pocit, ktory nezmenis.. A urob si dietatko, ked sa na to budes citit, neprajem ti zazit ten moj sok. Plus, ja som absolutne nebola pripravena na to, ze mi bude tak hrozne. Sne27, moje dieta je nejake divne, ked jem somariny ako chipsy alebo cokoladku tak mi je fajn, ale akonahle zjem ovsene vlocky alebo ovocie, hned to ide von... Aj dnes, pri robote mame taky super obchodik, kde pripravuju zdrave jedla (plnene avokada zeleninou a tak), ale ja som sa normalne bala dat si nieco, tak som zhltla pizzu a bolo mi fajn.. Ja si nemozem dat nic do ust (dnes som hladala nieco v aute a dala som si okuliare do ust, taak ma natahovalo), ha ha. a stale by som jedla zemiakove lupienky - mam na ne hroznu chut, ale ovladam sa

sne27

ahoj myis:) ja sa dnes citim lepsie, pred necelymi dvoma tyzdnami som nebola schopna ist do prace, doktor mi dal tyzden marodky, som si oddychla, lezala som v posteli, pozerala tv a konecne som nieco zjedla. tych prvych 16 tyzdnov som nemohla v sebe udrzat jedlo, schudla som, tak mi dal nejake tabletky, pomohlo mi to, teraz mi dal zelezo, ale je mi z neho zle, tak som ho prestala brat a pojdem sa poradit ci mozem brat nieco jemnejsie na zaludok, takze uvidim ako..idem pomaly do postele, moj priatel o chvilu pride z prace : ) a inac strasne ma natahuje ked si cistim zuby.. tak sa drz pa

lea

myis, je to individualne. ja mam skoro 33 rokov a este sa na dieta necitim :-((. priatel velmi, dokonca hrozi rozchodom, ze bude mat dieta s inou. no neviem, kedy sa na to budem citit..