existuje taky? neverim

Príspevok v téme: existuje taky? neverim
Soraja

ahoj chlapi,som len zvedava, ci sa najde medzi vami aspon jeden jediny, ktory neklame a je verny a nie len po jednorocnom alebo dvojrocnom vztahu, ale po cely zivot. Uprimny a starostlivy a ktory nie je sebec? A samozrejme vie povedat lubim ta a aj nejaku tu lichotku. Som zvedava kolki sa ozvete, strasne ma to zaujima, lebo cim dalej tym viac sa presviedcam, ze taky asi ani neexistuje.

gomez

:))))) trin, máš úplnú pravdu. Dávnejšie som sa pýtal, čo je to nevera. Tak rád by som, ale nestíham to tu.......

trin

Gomez,
mam 27 a som 2x vydata,prve manzelstvo mi nevyslo,pomylil si ma s fackovacim panakom,chodila som do prace s moddrinami,tak sme sa rozviedli asi po dvoch rokoch,nemusela som mu byt neverna,aby som zistila,ze nie je ten pravy. potom som sa zoznamila s terajsim manzelom,myslim,ze sa nemam na co stazovat,no na par detailov,ale poho som celkom stastna,konecne zijem.a ak zacnu medzi nami byt problemy,tak to zase nebudem riesit neverou,ale komunikaciou.no neviem,ja mam v tej mojej hlave zafixovane nevera= zrada. a neviem ju pochopit u parov,ktore funguju ok a jemu al jej sa po case zda byt ten druhy stereotypny,tak hlada dobodruzstvo v cudzej posteli.A ked sa mu na to pride,este ma drzost prosit o odpustenie,vraj to nie je tak ako to vypada! vtedy,ked sulozil s druhym,mu nevadilo,ze zranuje svojho blizkeho a je to zaciatok pekla? ved nie sme zvieratka,aby sme nevedeli ovladat svoje pudy.NO nie?

katty1

no zrazu aký si fajnový, však ty by si sa nehodil iba žeby tam dole bolo makké pristávanie a že adrenalínový typ, pch!

gomez

...a hádzať, pokiaľ nepadnú 6-tky?:))))))) samozrejme na kockách, nie pod tričkom. Takto niejako katty?:))))))

katty1

a ja som s neverou nikdy problém nemala, len ten čas letel tak rýchlo:( a pojde ešte rýchlejšie:(( vážení, akoby zajtra a už je koniec, pamatajte preto dlho nefilozofovať, radšej si to hodiť:)))