existuje taky? neverim

Príspevok v téme: existuje taky? neverim
Soraja

ahoj chlapi,som len zvedava, ci sa najde medzi vami aspon jeden jediny, ktory neklame a je verny a nie len po jednorocnom alebo dvojrocnom vztahu, ale po cely zivot. Uprimny a starostlivy a ktory nie je sebec? A samozrejme vie povedat lubim ta a aj nejaku tu lichotku. Som zvedava kolki sa ozvete, strasne ma to zaujima, lebo cim dalej tym viac sa presviedcam, ze taky asi ani neexistuje.

trin

no ked som s niekym,tak sa snazim dat maximum,aby bol ten druhy stastny,ze je so mnou.podla mna kazdy si buduje vztah na to,aby mu vydrzal co najdlhsi,ked uz nie na stalo. bved clovek je tvor parovy,nechcem chodit po svete ako bludny holandan a stale nieco hladat. jednoducho nevera pre mna beee! neberem teda z mojej strany,za druheho nemozem hovorit,ani za mojho muza. sme tu tak kratko,tak naco si to komplikovat

gomez

:)) nepáčilo! Ale preto, lebo by som vlastne bol horší ako ten druhý. V podstate by utrpelo len moje ego. Nože si nalejme čistého vínka. Že je to tak! Prežiješ veľa rozchodov. :))) to nieje cigánsky teplomer.

trin

no tak potom nebude nikto nikdy s nikym. Ked budeme neveru ospravedlnovat hladanim toho lepsieho,tebe by s to tiez nepacilo keby ti to zena spravila a povie ze skusala ci nie je lepsi.mi nehovor

gomez

...len taká podotázka, lebo sa nám to tu rozbehlo a ja by som chcel tiež nesmelo prispieť svojou troškou: čo je to nevera? Pokiaľ je to hľadanie životného partnera a odkiaľ nevera? Ako mám vedieť, že iný nieje pre mňa lepší? :)) To sú horšie otázky ako: čo bolo skôr - vajce alebo sliepka:))

jahodova

soraja
...stalo sa mi nieco ako tebe... a zistila som to na moje narodeniny :-O
tiez som to od neho necakala (nebola to nevera ale nieco "takmer"ako nevera) uplne som mu verila, odpustila som mu a teraz mu asi verim zase, horsie je ze ked si na to spomeniem, mam strasne pochybnotsti, je mi do placu, ziarlim.. a potom ma to prejde a zase mu verim. asi to uz inak ani nebude

trin

ale jasne,ved ja viem.ved viete byt aj mili.ja mam heslo-kto mne dobre,ja jemu dvakrat,kto mne zle ja jemu3x. mozno to znie sproste,ale nemam rada ked sa snazim zo vsetkych sil a nakoniec to niekto zneuzije.Chapes? sov v znameni ryb a to na mna fakt sedi. niekedy mam pocit ze zijem uplne v inom svete

identity

tak to ti rozumiem. aj mna obcas hneva, ked vidim ako sa niektore zeny spravaju, ale nie su vsetky take. tak sa nehnevaj na nas vsetkych, na chlapov ako takych. my vsetci nie sme taky a nemozme za to, ze niektori taki su.