existuje taky? neverim

Príspevok v téme: existuje taky? neverim
Soraja

ahoj chlapi,som len zvedava, ci sa najde medzi vami aspon jeden jediny, ktory neklame a je verny a nie len po jednorocnom alebo dvojrocnom vztahu, ale po cely zivot. Uprimny a starostlivy a ktory nie je sebec? A samozrejme vie povedat lubim ta a aj nejaku tu lichotku. Som zvedava kolki sa ozvete, strasne ma to zaujima, lebo cim dalej tym viac sa presviedcam, ze taky asi ani neexistuje.

7891

Ja sa snažím. Toho druhého odmietam. Myslela som si, že keď s ním nebudem vôbec v kontakte, prestanem na neho myslieť, ale nepomáha to.

7891

Ja takého poznám. Je úžasný. Ale problém je v tom, že ma niečo hrozne silne ťahá za iným, ktorý je pravý opak toho môjho.

Soraja

števo nesuhlasim s tebou, nie su vsetci svine, nie vsetci podvadzaju. Ja som nepodviedla nikdy v zivote a ani by som toho nebola schopna. ked ta niekto aspon raz podvedie a zistis ako to boli, tak ty to neurobis, lebo budes vediet ako to bude boliet toho druheho. Zase druha vec je ci s ato ten dotycny dozvie alebo nie,a le zase myslim, ze to je na svedomi kazdeho z nas. A neviem kam to zajde takymto sposobom ked budu vsetci len klamat a podvadzat sa, ved to je strasne kam toto vsetko speje.

Soraja

gomi, ja som to zistila uz davno, ze nie je vsetko zlato co sa blisti, a dost krutym sposobom a vyhrabala som sa z toho sice horko-tazko, ale toto zistenie mam uz za sebou davno. Nestalo s ami nic az take hrozne, len viem, ze nemozem niekomu verit, tak ako som verila doteraz, len to ma mrzi. Ale inak je vse ok. A dnes si ma inak rozosmial s tou tvojou opadavajucou spinou tyzdnovou:-) DIK

gomez

jasné, pán Holmes :)))) mi nieje nič!:) Ale viem čo chceš povedať. Soruška, každý si tým prešiel, a aj ty chceš pre seba to najlepšie. Len ťa mrzí, že si zistila, že nieje všetko zlato čo sa bliští.

Soraja

je jasne, ze nik si nebude vyberat to co je pre neho zle, ale uprimne vcera som si vybrala naprihlad horsiu cestu, ako tu uplne najjednoduchsiu a este sa popritom dost natrapim a naplacema vysledok nie je isty, ale nevybrala som si to co by bolo pre mna uplne najlepsie. Ale je to normalne, ze kazdy clovek je istym sposobom sebec, kazdy chce pre seba dobre, ale je len rozdiel do akej miery. Ci ten clovek pozera LEN na seba, alebo je sebec len do tej miery, ze mu zalezi viac na inom ako na sebe. Snad sa v tom vyznas:-)