Ureaplazma

anonym777

pri ureoplazme sa robi vyter z posvy alebo mocovej rury vysledky su cca tyzden az dva nemoze byt ziadny sex ani oralny ani z kondomom lebo je to zbytocne liecit ked su zistene ureoplazmy spravil by som aj vyter na chlamidie a mykoplazmy tie tam mozu byt atb doxyhexal alebo doxybene myslim ze to je jedno to je rovnaky doxycyklin ked su pozitivne vysledky po prelieceni atb znovu sa davaju a to je hlavne tym ze nikto nevydrzi bez sexu pri prelieceni

slash151

Ahoj petope, tak ja som prave dosiel od priatelky, ona ma tiez pozityvny vysledok, je to pohlavne prenosna infekcna choroba, prenasa sa hlavne pohlavnym stykom, a ja musim ist tiez na preliecenie.riziko vyskitu je pri promiskuitnom sexualnom zivote, tzn.caste striedanie partnerov, radim ti navstivit gyn. brat nato lieky a vyhybat sa sexu kym nebudes mat negativne vysledky

tc

Neviete ci sa da ureaplazmou nakazit len vyslovene pohlavnym stykom? alebo aj nejako inak? a napriklad taky oralny sex? diky za info

RNG

Na to sa musis pozriet v reklamach, zialbohu do tohoto fora to nepatri podla pravidiel.
Ak chces, mozem ti to napisat na tvoj u e-mail adresu, ak ju sem das.

RNG

Acidko obsahuje len miliony bakterii mliecneho kvasenia. A len tie, ktore su potrebne na urcitu chut kvaseneho produktu(rozne kvasinky, rozna chut, preto tolko roznych syrov z toho isteho mlieka)A su jemne "omracene", inac by produkt nemal trvanlivost-rychlo by prekvasil.
Pre nase creva potrebujeme mnoho miliard a nielen kultur mliecneho kvasenia.
Preto na seriozne nasadenie spravnej flory v crevach treba dobre a silne probioticke zmesy, vybrane z roznych probiotickych kultur vhodnych a uzitocnych v crevach a nie na skvasenie mliecneho produktu.
Ja aj ini maju tieto zmesy v obchodoch, ci uz su to lekarne alebo doplnkove obchody.
Za mojou zmesou si stojim aj poctom kultur(miliardy), aj vyberom podla uzitocnosti v traviacom trakte.

petope

to RNG..no moj imunitny system je naburany asi od 7 rokov (teraz mam 22) odkedy som dostal trasfuziu...Probiotika?? To by malo pomoct? A co tak napr Acidko??