Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sklamany/a laskou? napis sem

Príspevok v téme: sklamany/a laskou? napis sem
Soraja

ahoj ludia, napadlo ma zalozit tuto temu. Je tu vela ludi, ktori su sklamany laskou, ci uz su po rozchode, alebo maju zlozity vztah alebo manzelstvo. Myslim, ze tu by sme si vsetci mohli psiat svoje pribehy a skusenosti a aj nejake tie rady. A navzajom sa podrzat. Len dufam, ze tu nenastanu hadky typu, ze su horsi muzi, alebo zeny. :-)))) Navzajom sa mozme vsetci podrzat a vykecat sa:-)))

heureka

dakujem :) a rada pomozem ked bude treba...urcite daj vediet vzdy ked sa nieco nove udeje velmi ti prajem aby si bola stastna a aby ta vsetko trapenie cim skor prebolelo :)

peťka 22

No je to take smutne. Ale hlavne mozes byt na seba velmi hrda, ze si nad tym zvitazila. Muselo to byt velmi tazke, ale teraz si urcite silnejsia ako predtym. Zvitazit nad takouto (a vlastne nie len nad takoutou)zavislostou (alebo ako to mam nazvat) je 100% obrovske vitazstvo. Budem ti velmi drzat prsty, aby ta co i len myslienka na taketo nieco uz viac nenapadla. Podla mna si istym prinosom pre tento svet a bola by ta urcite skoda. Mne si pomohla, uz len tym, ze som sa mala komu vyrozpravat!

heureka

hej hej cas je liekom na vsetko...
...hmm vies ze ani neviem ako som s tym mohla zacat..mne to pride ako mor..zacal s tym moj spoluziak a moja naj kamaratka mi o tom povedala a strasne na nho nadavala a o niekolko tyzdnov s tym zacala aj ona a potom som jej to zacala vycitat ja ze ako mohla potom vsetkom no a nakoniec som to spravila sama..mala som iste problemy najma doma s matkou a proste som si povedala ze ked jej na mne nezalezi tak preco by malo mne,vtedy som zacala...rezala som sa na rukach a neskor aby to nebolo vidno tak na stehnach a bruchu a tak isto ako Radko vzdy som vsetko po sebe zahladila a este som si to navyse aj osetrila aby som nedostala nejaku infekciu..vedela som ze to nie je dobre a chela s tym prestat ale neslo to,ptoste ten pocit..nesmierne sa mi tym ulavilo a vsetok hnev isiel von..uz to trvalo asi tie dva roky a dost ludi v mojom okoli to vedelo a vadilo mi ako sa na mna pozeraju a moj priatel vtedajsi to tiez vedel ale ani kvoli nemu som nevedela prestat...az raz ked som sa o tom rozpravala s kamaratkou ktora sa tiez rezala a ja som jej dohovarala nech s tym prestane som si uvedomila ze nemozem kazat inym ked to iste robim sama a od toho dna (v lete to boli dva roky) som to nespravila...asi pred mesiacom mi takato myslienka opat raz preletela hlavou ale potlacila som ju tak rychlo ako aj prisla pretoze do toho nechcem opat spadnut a teraz uz len kvoli Radkovi by som nemohla!

peťka22

No asi mas pravdu. Mam pocit, ze to este moze byt celkom zaujimave. No uvidime, asi treba tomu zasa nechat cas ako teraz. Ten to hadam za nas opät vyriesi. Teraz trosku o niecom inom. Citala som si tvoj prispevok o tom, ze tiez si mala problemy s tym, ze si sa rezala. Nemyslim to v zlom, ale ako take nieco moze napadnut takeho inteligentneho cloveka. Neodcudzujem ta, fakt ma to len zaujima.

heureka

asi mu je vsetko luto a boji sa toho ze uz to nejde vratit spat...a mozno ju naozaj lubi ale je mu luto za vasim priatelstvom....ono nejde byt moc stastnym ked vies ze osoba na ktorej ti zalezi sa nema dobre a ze si jej ublizil tak preto sa asi chova tak ako sa chova...zalezi mu na tebe

peťka22

No pochopila si to spravne. Ona s nim naozaj chodi, len pre srandu kralikov. Nikdy som k nej nemala nejako blizko, takze ona ma netrapi. Kamaratky na zivot a na smrt z nas isto nebudu:). A pocity...No mam z toho vsetkeho take cudne pocity. Nevyznam sa teraz v nom. Ved ma co chcel, tak neviem preco sa ma tak hrozne. Keby ju nechcel, tak by s nou nechodil, ale tie pohlady.. Fakt neviem. Naozaj neviem, co teraz vlastne preziva.

heureka

a co sa Radka tyka...hmmm dufam aj ja a ak to zachrani zivot co len jednemu tak to nebolo zbytocne :)
...a co sa tyka mna a toho anjela... :D srandistka..vycarila si mi usmev na tvaricke..dakujem :) urcite nie som anjel od toho ma daleko...a tiez som si vsimla ze aj ty radis inym :P

heureka

ahoj petka22 :)
...hm to som rada ze sa to pohlo a velmi rozumne si sa zachovala ked si zacala rozhovor kedze z neho neslo ani jedno slovo...naozaj musim ta VELMI pochvalit! :) sikulka,nato bolo treba urcite vela odvahy,mohla si kludne bez slova odist,ale tym by sa nic nevyriesilo..a teraz ostatok :) nepochopila som to co ti ta tvoja "kamaratka" povedala...ako to myslela s tym z nudze cnost?to ako je s nim len pre srandu kralikov alebo ako?to co je potom zac ked si zacala s chlapcom kamaratky aj ked o nho vlastne nestoji?ak je to takto a spravne som to pochopila tak sa od nej drz dalej a chlapcovi to po case urcite dojde ze co je ona zac a ak mu budes v tej chvily oporou moze sa stat ze si uvedomi o co prisiel a skusite to este raz ak budes aj ty chciet alebo si tymto zacnete opat budovat doveru medzi sebou a priatelstvo bude pokracovat :)a tie pohlady mozu znamenat vselico...praitelstvo,laska...hm?vsetko je vo hviezdach,prajem ti naozaj vela stasticka a najma lasky :)
a ake mas z toho pocity ty sama?

peťka 22

Ahoj heureka. No lady sa trochu pohli. Neviem ci som ti spominala, ze preco sme sa vlastne s tym mojim byvalim rozisli. No jednoducho mi povedal, ze sa po 2 rokoch odlubil, ale kedze za vsetkym treba hladat zenu, uz pocas nasho vztahu som mala taky pocit, ze sa asi zalubil do nasej spolocnej kamaratky. Asi tyzden po nasom rozchode som ich spolu nasla v posteli. Vraj len tak lezali. Jaaasne. No a dozvedela som sa ze spolu chodia. A vcera som ich stretla spolu v jednom bare. Ona si ku mne prisadla a ospravedlnovala sa a pytala sa ci sa musim na neho a na nu stale hnevat, ze to nebolo naplanovane ako sa to skonci, atd. Povedala som jej, ze ma sklamali ako kamarati, lebo mali byt ferovi a povedat mi o co tu ide. Na moje prekvepanie mi ona povedala:" ved ma poznas. Vies ze s nim chodim len preto, lebo to je z nuce cnost". Chudak. je mi ho luto.. Naozaj. Potom si k nam prisadol aj on a kedze tam sedel bez slova prihovorila som sa k nemu, ze ako sa ma. Povedal mi ze hrozne, lebo ho velmi trapi ako to vsetko dopadlo. Neodpovedala som, zmenila som temu. Trosku sme sa porozpravali a potom som od stola odisla za inym kamaratom. Ale cely vecer na mna ten moj byvali pozeral. Co myslis? Co to znamena? Nechcem si nahovarat, ale povedalo mi to v ten vecer viac ludi, ze sa na mna stale pozera. A ja som si to vsimla tiez. Takze nieco sa pohlo. Hadam sa to urovna. Heureka vsimla som si ze davas rady viacerym ludom, si anjel?:) Inac som si citala ten pribeh o Radkovi. Je to naozaj velmi smutne. Hadam ten pribeh ludom otvori oci!A dakujem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sklamany/a laskou? napis sem - Fórum - ZDRAVIE.sk