Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sklamany/a laskou? napis sem

Príspevok v téme: sklamany/a laskou? napis sem
Soraja

ahoj ludia, napadlo ma zalozit tuto temu. Je tu vela ludi, ktori su sklamany laskou, ci uz su po rozchode, alebo maju zlozity vztah alebo manzelstvo. Myslim, ze tu by sme si vsetci mohli psiat svoje pribehy a skusenosti a aj nejake tie rady. A navzajom sa podrzat. Len dufam, ze tu nenastanu hadky typu, ze su horsi muzi, alebo zeny. :-)))) Navzajom sa mozme vsetci podrzat a vykecat sa:-)))

_veronika_

no... ja som prekonala dost dramaticky rozchod z ktoreho sa pomaly uz rok neviem spamatat. a neviem ci sa aj niekedy spamatam, bol to clovek ktoreho som lubila a skoncili sme hrozne. ja som usla a on ma chcel zabit. ako z filmu.. a tazko si viem najst cestu k inemu muzovi aj ked nemam sa o mna zaujimaju

peťka22

heureka mas pravdu, len ono to nie je az take jednoduche zabudnut. Dnes som sa dozvedela, ze ma priatelku a na prekvapenie ma to ani velmi nezobralo, ale co sa tyka kamaratstva dovolim si povedat, ze sa citim akoby som zila bez ruky. Uz som toho co-to v zivote preskakala, ale takyto pocit som este nemala. Je to cudne... No nedokazem si najst k nemu cestu. Aspon zatial. Fuuu no dal mi riadne zabrat.

heureka

nikdy neviete co ako skonci a asi naozaj treba vyskusat vsetko...mozno by si si o par rokov vycitala ze si mu sancu nikdy nedala...a ako tu uz niekto z vas spominal vdaka tej zlej skusenosti si teraz viac vazi terajsieho partnera takze vsetko ma svoj dovod a co nas nezabije to nas posilni :) ono to preboli a zase bude srdiecko pripravene sa pre niekoho otvorit...a nemusis hned po nom usmevy hadzat..ked ho stretnes tak sa s nim porozpravaj,zastav ho na chvilu..povedz mu ze ta mrzi ze si prisla o najlepsieho kamarata tymto a ze by si to chcela vratit aspon ciastocne spat ale ze ta to este boli a je prilis skoro..ak ma rozum ten chlapec a aspon trochu mu na tebe zatlezi tak to urcite pochopi

peťka 22

No tak aj takto super sa to moze skoncit. Ja som to stastie nemala:-(. Hadam niekde caka aj na mna. A dufam, ze ked ho teraz najblizsie stretnem zachovam sa ako "spravna baba". Duuufam

peťka 22

Aj ja som velmi rada, ze som si mohla s niekym vymenit skusenost. Hadam sa to naozaj casom urovna. Ved nemoze byt stale zle, vsak:-))). A identity ja sa 2 krat ospravedlnujem. Nevsimla som si to. Hadam si este niekedy co-to popiseme. Prajem peknu dobru noc.

pre petku

petka ty si reagovala na prispevok od identity 22.51?pretoze to bolo adresovane mne ak som spravne pochopila,tak aby nenastalo akesi nedorozumenie :-)a urcite ta lubil,len ako pises sa odlubil....a to,ze ta to boli je prirodzene,ale utechou ti mzoe byt aj to,ze ako vyplyva z tvojho pisania,nespravil to schvalne :-)vies,s mojim terajsim chalanom sme boli najlepsi kamosi a vahala som ci to riskovat pretoze tiez ako si pisala,ze ak nemozno verit kamosovi tak komu-aj toho am vystrihali,ze ak ma sklame,tak to bude velmi boliet a pridem tym aj o najlepsieho kamosa v jednej osobe..ale ja som to riskla a snad to vyjde,treba mysliet pozitivne :-)som stastna,ze som s nim,pre mna je to ten najlepsi chalan na svete a uz chapem preco s ahovori,ze najkrajsie lasky su z kamaratstva...:-)

pre petku

petulik,presne ako pises,suhlasim :-)naozaj aj on prispel k tomu,ze viem aky poklad teraz mam pri sebe :-)a hoci som vtedy bola nestastna,on mi to tisickrat vynahradil a vyzera to slubne aj do buducnosti,tak uvidime...:-)a mozno presne take nieco caka aj teba....ten kto naozaj bude za to stat,pride :-)a tie predchadzajuce hoci aj zle skusenosti ta naucia vazit si to...som rada,ze som tu na teba natrafila a snad aspon trosku ti vliala nadej do zil :-)bude to dobre,ver mi....a ano,nadaval a to bezdovodne....uuplne bezdovodne sa totiz so mnou prestal bavit zo dna na den a to doslova,takze si vies predstavit ako to bolelo....a tvojho kamarata aspon mrzi co ti spravil a to je pozitivne :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.