sklamany/a laskou? napis sem

Príspevok v téme: sklamany/a laskou? napis sem
Soraja

ahoj ludia, napadlo ma zalozit tuto temu. Je tu vela ludi, ktori su sklamany laskou, ci uz su po rozchode, alebo maju zlozity vztah alebo manzelstvo. Myslim, ze tu by sme si vsetci mohli psiat svoje pribehy a skusenosti a aj nejake tie rady. A navzajom sa podrzat. Len dufam, ze tu nenastanu hadky typu, ze su horsi muzi, alebo zeny. :-)))) Navzajom sa mozme vsetci podrzat a vykecat sa:-)))

peťka 22

Identity neviem naco teraz narazas? To som ako nemala uverit naj. kamosovi, ktory mi dennodenne tvrdil ze ma lubi? Myslis ze niekoho by bavilo 2 roky klamat? Ci si mal na mysli nieco ine...Proste sa odlubil a este aj spravil v nasom vztahu mensi preslap a toto neviem prekusnut. a momentalne som na tom asi tak, ze neverim nikomu. Ked uz sa neda verit kamosovi tak komu potom??? No urcite som sa v niecom poucila, len este neviem v com. Casom to hadam zistim. Ved sa hovori, ze co ta nezabije to ta posilni..

identity

tak este predsa len dodam: vidis, takze plati, ze vseko zle je na nieco dobre. treba v tom zlom najst to dobre, poucit sa. ako si to spravila ty. drzim ti palce. ahojte....

pre petku

ano identity mas pravdu...ale ja sa sebe vlastne vobec necudujem,ze som mu vtedy uverila,pretoze takeho herca som este nikdy predtym nestretla,to uz je silny kaliber,pretoze tym svojim klamstvam dokonca on sam aj pravdepodobne veri :-))))ale na druhej strane je kopa ludi,ktori naozaj stoja za to a su prinosom do zivota :-)ale na druhej strane aj ostatni su prinosom,pretoze si zacnes vazit to dobre v tvojom zivote a to aku to ma cenu :-)ja som so svojim sucasnym priatelom nadmieru spokojna a stastna :-)a co bolo v minulosti je minulost,ale po skusenosti s nim treba uznat,ze bavit sa s nim uz nebudem,pochopitelne :-)

peťka 22

Tak to je super, ze niekoho mas. Sice neviem co sa stalo no je to riadny pako, ked na teba nadava. Vidis mozno ti to pomohlo si uvedomit ze ti zato nestoji. Ani za zmienku. Drzim ti veeelmi prsty v novom vztahu.

identity

" pre petku": tak ludia su vseliaki. netreba hned kazdemu vsetko verit. doveruj, ale preveruj. aj ked niekedy to nie je jednoduche. lebo niektori ludia su fakt dobri herci.

peťka 22

Ja som bola z tych ludi taka popletena, ze uz som sama nevedela co citim. A nakoniec som sa predsa zalubila. v zivote sa stavaju cudne veci. Nechapem preco to tak dopadlo, aj ked sa hovori, ze v zivote ma vsetko zmysel. No ja ziaden zmysel na konci moj(nasho) pribehu zatial nevidim.

pre petku

nie,netrapi...pretoze ja chodim s jeho kamaratom uz par mesiacov a chce sa so mnou bavit len odvtedy odkedy zistil,ze sme spolu...tak teraz by mu asi vyhovovalo,keby sa bavi so mnou,mozno aby sa nanho kamos nehneval alebo cosi take...to co som pochopila je,ze musi mat na vsetko akysi sebecky dovod co spravi,inak ani brvou nepohne....a inak potom na mna surovo nadaval BEZDOVODU aj pred mojim terajsim priateloma vsetci sa tomu cudovali...a cuduju dodnes.....je to pre mna uz len minulost a skusenost,ktora mi umoznuje vazit si velmi svojho terajsieho priatela,ktoreho velmi milujem :-)a aj ty sa cez to dostanes a urcite budes este silnejsia ako rpedtymm,pretoze vsetko je a bude tak ako ma byt...:-)