Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: sklamany/a laskou? napis sem

Príspevok v téme: sklamany/a laskou? napis sem
Soraja

ahoj ludia, napadlo ma zalozit tuto temu. Je tu vela ludi, ktori su sklamany laskou, ci uz su po rozchode, alebo maju zlozity vztah alebo manzelstvo. Myslim, ze tu by sme si vsetci mohli psiat svoje pribehy a skusenosti a aj nejake tie rady. A navzajom sa podrzat. Len dufam, ze tu nenastanu hadky typu, ze su horsi muzi, alebo zeny. :-)))) Navzajom sa mozme vsetci podrzat a vykecat sa:-)))

identity

to si podla mna nemala robit. ist do vztahu preto, ze to chce niekto iny. ale tak mozno ty sa na to pozeras inak.
ale tak nevadi, aspon mas skusenost. aj ked nie pozitivnu, ale mas.

pre petku

neboj petulka,nie si sama :-)vztahy su velmi komplikovane...neviem totiz co ti urobil,no mna ten moj ,, vyborny kamarat"ako si on vravel,uplne sklamal....totiz ja som si myslela o nom,ze je to uzasny clovek a istu dobu som v tom zila,nakoniec sme sa na chate trosku ,,zblizili'',rozumies....a az potom som zistila co je zac.....odpustila som,ale nikdy neuverim ani jedno jedine slovicko,ani pohlad a ani to ma nezaujima,ze teraz sa chce so mnou zrazu bavit,neverim,ze to robi len tak zo zaujmu o moju osobu,urcite tym nieco sleduje pre seba....myslim,ze v tvojom pripade to vsak je o cosi pozitivnejsie aj ked to mas teraz tazke viem....daj tomu cas a vsetko bude ako ma byt...viem,ze plati:odpustis,ale nezabudnes...

peťka 22

No kebyze som sebec, tak mu nedam sancu nikdy a doteraz sme najlepsi kamarati a doteraz mi on vyznava lasku. Ked som do toho vztahu sla, bol to skor natlak okolia. Kazdy hucal, ze preco takemu skvelemu chlapcovi nedam sancu, ze on 2 roky nerozprava o nikom inom len o mne a bla bla. tak som si povedala ze v zivote treba skusit vsetko a ako to dopadlo. Cim som bola ja viac zalubena, tym on menej. Takze som z toho vsetkeho najhorsie obstala ja. Ja viem, ze to takto malo asi byt a podobne keci. Problem je v tom, ze ma to neskutocne trapi.

peťka 22

Som z vychodu. A normalne mi vosli slzy do oci, ked som si precitala tvoj prispevok. Uz som si myslela ze som jedina. Vies jeden kamos sa vcera vyjadril, ze este nikdy nikoho nepocul tak pekne sa vyjadrovat o byvalej laske, o cloveku ktory tak sklamal. Ale ja som toho nazoru, ze aj majster tesař sa jednou utne.Nehnevam sa na neho. Ja dokonca tvrdim, ze nech sa radsej to co on spravil mne 2krat stane mne ako raz jemu. Neprajem mu takuto bolest skutocne. Ja som len velmi hrda a neviem co je v tomto momente spravne, ale tiez mu uz asi nikdy nebudem verit. A viem ze ak by ma teraz chcel spat nevratim sa k nemu. Mne je totiz viac luto toho kamaratstva. Aspon zatial mam takyto pocit, mozno keby som sa ocitla opat v jeho blizkosti bolo by vsetko inak....

identity

"Ja som mu nemala dat nikdy sancu", to takto nemozes brat. si predsa nemohla vediet ako to skonci. a kazdy robi chyby a on si je toho navyse aj vedomi, ze ti ublizil. to sa stava, cim nechcem povedat, ze je to ok, ze ti ublizil. daj mu sancu a mozno zistis, ze predsa len to s nim nie je az take zle. niektore vztahy su naozaj lepsie len kamaratske.

peťka 22

No ethel ta odpoved bola fakt za 1. Kara ma zasa pravdu vtom, ze ma to musi preboliet, ale ja sa zase ani nechystam s nim v dohladnej dobe rozpravat. On si veeelmi dobre uvedomuje, ze mi ublizil a trapi ho to. Ale len v rovine kamaratstva.Je to na nom vidiet. A mam to aj potvrdene, mame totiz spolocnych kamaratov. Len sa s nimi stratavame kazdy v inom case:-) Proste sme to obaja pokaslali. Ja som mu nemala dat nikdy sancu a on mi nemal ublizit. No v kutiku duse dufam, ze to naozaj casom prejde a raz sa s nim budem moct opat porozpravat ako s kamaratom, aj ked to uz asi nikdy nebude ako predtym....:-(

pre petku

petka,odkial si?normalne mam pocit ako keby pises tak trosku z mojho zivota az na to,ze ja som si len myslela,ze sme boli kamarati,lebo nakoniec som precitla a zistila coje zac...pises,ze sa nehnevas,ani ja,ale tomu cloveku nikdy enuverim ani pohlad...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sklamany/a laskou? napis sem - Fórum - ZDRAVIE.sk