nevladzem, už to nevydržim

Príspevok v téme: nevladzem, už to nevydržim
spovednička

ahojte. Môj psychiater tam dnes nebol a nešla som ani za inou psychiatričkou čo tam na nu bol odkaz pre akutne prípady ani zajtra tam nebude. Chcem vas poprosit o par povzbudivých slov nato aby som za nou zajtra zašla lebo mi je hrozne zle chci se zabit je to tak moc silne že tomu asi už nedokažu dale odolavat na nic jineho nemyslim len na to. Obydve ruky mam dorezane od žiletky po ktorej vždy siahnem ked už si myslim že to naozaj neudržim a zabiju se a tak aspon na chvili mam pokoj od sebevražebnych myšlienok ktore som par krat skoro zrealizovala skokom z mostu... Prosim povzbudte ma trochu aby som za nou zajtra zašla lebo sa bojim lebo do pondelku se zabiju ....

envy

spovednicka- teraz sa pekne vyspi a rano sa oblec, naranajkuj a sup k doktorke, ona je tam na to, aby ti pomahala, nebudes nikoho obtazovat ... zajtra by nemalo prsat, bude pekny den, je piatok, blizis a vikend...neboj sa, stavim sa, ze to rano zvladnes, a ked odides od psychiatricky, bude ti lepsie, neboj sa a chod

skazaton

ja si aj tak myslim ze depresi sa da zbavit ked niekdo chce , len ten clovek by mal obmedzit TV -> telenovely ...