ach, tie akné

Príspevok v téme: ach, tie akné
renkamz

problem je moja tvar.... mam problematicku tvar...je to hrozne! nemam ju tak casto vyhodenu zapalenymi akné, ale na tvari mam malinke, pupaciky...z ktorich by bola akoby voda... ale oni sa casom zapalia... pravielne sa snazim chodit ku kozmeticke, a bola som uz aj u koznej... ale na bud. tyzden idem znovu, nech mi da nieco lepsie, ak to nepomoze bude zle:)...a pls, nemate nejake "domace" recepty, alebo nejaky zarucený recept pre krasnu tvar?

dadah

roaccutanne budem volit ako vazne uz moju poslednu sancu. stala som raz pred rozhodnutim ci brat alebo nie, no stacilo mi precitat vedlajsie ucinky a par nazorov a bodla som sa na to. aknenormin este nepoznam a ani mi nebol doporučeny ako alternativa.
jarka9999 Bioderma je samostatna znacka kozmetiky, nema z vichy nič spoločné.

dedo_vsevedo

Ak vam akne stale robi problemy,netrapte sa,poziadajte svoju koznu lekarku,lekara o aknenormin,zevraj je menej drasticky ako roaccutanne.

anjelik

No ja som vysadila, vyhadzala sa, ale nie tak ako predtym, ale isla som aj kozmeticke a nie je to take zle...Da sa to potom udrzat na uzde podla mna, pokym sa hormony neustalia, teda aspon dufam, lebo HAk nechcem brat znova, brala som ju uz 4 roky.

dadah

ved z toho mam aj obavy, co bude, ak HAK vysadim. lebo nic mi nepomohlo tak ako toto a veru nechcem to užívať dlhe roky.

annicka

ja na akne jednoznacne odporucam biodermu krem a aj pletovu vodu, mne osobne pomaha pouzivam ju mesiac a pol a pekne mi cisti plet, nie je z najlacensej cennovej kategorie ale oplati sa investovat.

dadah

mam pocit, ze som uz vyskusla vsetko. kremiky, vodičky, chemicky peeling, alternativna medicina. nic z toho mi nezabralo tak ako som si vysnivala. vzdy len male nepodstatne zmeny kratkodobeho charakteru. zacala som brat HAK a po dvoch mesiacoch mozno i skor som badala na sebe, ze pilulky maju blahodarne ucinky na moju plet. beriem ich uz styri mesiace a plet sa mi postupne zlepsuje, co ma naozaj tesi.

dedo_vsevedo

Ja som sa z akne dostal vdaka sumivym vitaminom a probiotickej kulture,a samozrejme sem tam aj daky caj bez cukru:-)